Záložky

Company of Heroes 3

Alternativní názvy:

Company of Heroes 3 Hra, která kombinuje dva žánry. Pohyb po mapě probíhá v tahovém režimu a během bitev se hra přepne do režimu strategie v reálném čase. Grafika je výborná, vše vypadá docela realisticky. Hudební aranžmá je také v pořádku.

Vaším úkolem ve hře je zachránit zajatou Evropu před okupací nacisty.

Jak můžete snadno uhodnout, akce se bude odehrávat během druhé světové války.

Kampaň je rozdělena do dvou fází, první začíná v Itálii.

Po operaci Husky, kdy se anglo-americké jednotky vylodily na Sicílii, ale než byl poloostrov osvobozen od nepřátelských jednotek.

Mapa ve hře je dynamická, kampaň můžete projít několikrát a nebude nudit, protože bojiště bude pokaždé jiné.

vývojářů věnovalo velkou pozornost detailům. Kromě uspořádání sil na bojišti ovlivňují výsledek bitev také vnější faktory. Jsou v okolí letiště, odkud můžete požádat o leteckou podporu, a je pobřeží blízko, aby spřátelené lodě mohly použít dělostřelectvo na pomoc. Navíc lze využít partyzánské jednotky, což během bitev hodně pomáhá. Sabotáž, provedená ve správný okamžik, může anulovat početní převahu nepřítele.

Než budete moci hrát Company of Heroes 3, musíte si vybrat, za kterou armádu chcete bojovat. K dispozici jsou anglické jednotky, americké nebo smíšené jednotky.

Při pohybu po mapě se budete moci vypořádat s nepřítelem v automatickém režimu a ničit malé jednotky nepřítele. Během útoku na opevněné pozice se hra sama přepne na ovládání vojska v reálném čase, což umožní používat taktiku a strategii na bojišti bez spoléhání se na rozhodnutí počítače.

Je zde mnoho různých typů vojsk:

  • Sniper
  • rekrutů
  • partyzánů
  • Sappers
  • Obrněná vozidla
  • Letectví
  • námořní pěchota

Toto je krátký seznam, ve skutečnosti je jich ještě více.

Na útok na města nebo velké strategicky důležité objekty, kde je nepřítel dobře zakořeněný, se musíte předem připravit. Před útokem použijte letecké a dělostřelecké údery. To značně oslabí nepřítele. Velkou měrou k tomu přispějí i partyzáni.

Některé milníky nebude snadné splnit ani při dobré předběžné přípravě. Jak budete získávat zkušenosti, vaše jednotky budou silnější. Bude zde možnost vylepšit některé vlastnosti, například zvýšit poškození způsobené vašimi vojáky a zvýšit jejich výdrž. Při pohybu se vyhněte nepřátelské palbě. Potlačení ohně okamžitě odebere dva body pohybu.

Hra neustále potřebuje kombinovat tahovou akci s bojem v reálném čase. To vše by se mělo vzájemně doplňovat, pak nebudete mít problémy a vítězství přijde do vašich rukou.

Kampaň hry opakuje historii a to je to, co dělá hru tak zajímavou.

Hra je prezentována v předběžném přístupu, ale již nyní můžeme říci, že půjde o další mistrovské dílo.

Company of Heroes 3 ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru máte možnost zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď, Evropa se bez vašeho velitelského talentu rozhodně nezachrání!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more