Záložky

Call of Juarez

Alternativní názvy: Call of Juarez

Game CallofJuarez dlouho před jeho oficiálním představení způsobily v řadách of Gamers a kritiků vážné podezření. V úspěch projektu je upřímně řečeno není mnoho věřil. Studio Techland , dokud se tento projekt výhradně s žánrem Oddechové , a nyní se rozhodla radikálně změnit směr vývoje a snaží se předstírat, že [_3_ ] FPS . Druhým důvodem, který způsobil podezření mezi hráči - Polský developer kompetence. Většina lidí prostě nevejdou do hlavy, jak se Poláci mohou vyprávět příběh Texas kovboj. Jak můžete vidět, že je to eso v rukávu Techland . Hra kvalitní a zajímavé se ukázalo, opravdu.

Většina hráčů na otázku, co je klíčem k úspěchu každé hry, odpověď, bez váhání, že je příslušný vyprávění - určen pro detail dílů a všechny druhy odstínů. V CallofJuarezрс vývojáři byli schopni dělat všechno přesně tak, jak to je, jako hráči. Za prvé, oni byli schopní ozbrojit sebe s maximálním množstvím užitečných informací, na viditelném místě události z Divokého západu. Za druhé, oni udělali moudré rozhodnutí předložit všechna tajemství pozemku se dávkuje. To znamená, že se ani očekávat, že budete schopni odhadnout, jaký bude finální hra, se snaží hrát to po dobu pěti minut. V rámci tohoto projektu, nové dějové linie otevřít, když přijde čas, že. Děj vypadá vyrovnaná v průběhu hry.

Chcete-li spustit hru, budete potřebovat herní klient CallofJuarezскачать. Postup je jednoduchý a rychlý, zvláště pokud používáte torrent trackerů. Po zadání projekt, který bude představen na hlavních postav jeho: od statečného chlapce Billy žijící dobrodružství kazatel Ray, nucen přijmout roli arbitra po brutální vraždě svého bratra, a mnoho dalších.

Ve hře potkáte velké množství malých scén. Vše je znázorněno na CallofJuarezвидео Stejně by mohly mít vliv na vývoj spiknutí. Poslouchejte pozorně do všech částí dialogů a jíst bezkonkurenční atmosféru westerny. Hra byla vytvořena tak realistické, že všechny emoce jsou znaky chtě nechtě, a hráč prochází. Někteří kritici se nechali hráč dokonce porovnat svůj projekt s vynikajícím napsaná kniha, která může být přečíst dní bez zastavení.

Je příjemné, a skutečnost, že CallofJuarezиграть budou mít zájem v něm kvůli míchání různých žánrů. Projekt mohl být realizován ve všech nejzajímavějších nápadů. Kromě toho, každá položka v celkovém kontextu vypadá docela organicky - to je zpracování si zaslouží kvalitní.

Zvláštní pozornost si zaslouží koně hrdinu, který vypadá tak realistické, že prvních pár minut poté, co se objeví na obrazovce Call of Juarez , hráči musí vynaložit na to učení.

Chcete-li si představit, jak to vypadá ve skutečnosti stačí stáhnout a vyzkoušet tuto hru - věřte mi, nebudete litovat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more