Záložky

Call of Duty 2

Alternativní názvy: Call of Duty 2, počet kancelářské povinnosti, cod 2

Hra Call of Duty 2 je vzrušující počítačové hry. Tato hra je pokračováním první části hry. V Call of Duty 2 se vyskytují události v první osobě. Ve hře Call of Duty 2 je vytvořen ve stylu střelce.

Hra Call of Duty 2 je pouze stáhnout z oficiálních stránek hry. Stáhněte si Call of Duty 2 mohou pouze uživatelé dospělé. Pro nezletilé osoby přístup k této hře je uzavřen.

Můžete vidět o hru Call of Duty 2 videí. V videa, můžete zjistit sami, mnoho užitečných informací: kurzy, akce, zbraně a frakcí.

Hra Call of Duty 2 vás seznámí se všemi svými znaky:

1. Vasilij Kozlov je Rudá armáda ze 13-tého gardové střelecké divize. Je zastoupen ve hře jako hlavní postava, která jedná v sovětské kampani. Začnete hru pro znak na preventivní rozsahu sovětské armády, která je 30 km od Moskvy. Ten se účastní v bitvě u Stalingradu.

2. John Davis je seržant mého 7. obrněné divize. Podílí se na severu africká kampaň.

3. David Welch je kapitán 7. obrněné divize. Byl to velitel tanku v druhé scéně britské kampaně. David se účastní supertankovyh ofenzívu v severní Africe kampaně, stejně jako v severozápadní Libyi.

4. Desátník Bill Taylor je druhá společnost "D" ve 2. praporu Rangers. On je hlavní postava z amerického tažení. Bill se podílí na vylodění v Normandii ("D-Day"), jakož i bitvy u 400 v Bergshtayne. Podílel se rovněž na přechodu Rýna.

Ve hře Call of Duty 2 zbraně děleno kampaně. Všechny kampaně mají běžné typy zbraní, ale jsou různé modely

1. Pistole.

2. Courier.

3. Rifle.

4. Sniper puška.

. 5. Granáty.

6. Gun.

7. Gun.

8. Granát.

Ve hře Call of Duty 2, může hrát v různých režimech v režimu pro jednoho hráče a multiplayer. Závisí na výběru režimu herních funkcí.

Ve hře Call of Duty 2 mechaniky, můžete si stáhnout torrent soubor, ale pro to, co potřebujete k instalaci programu na vašem počítači.

Ve hře Call of Duty 2 ks má několik kampaní:

1) sovětská kampaň. Tato kampaň se skládá z několika epizod. Účastníci v této kampani by měla hrát sedm misí. Ve Stalingradu, jsou všechny události kampaně.

2) Britská kampaň. Skládá se ze čtyř epizod akce v této kampani. V britských akcí kampaně se vyskytují v průběhu 13 misí. Události ve hře se uskuteční ve třech regionech Francie, Severní Americe a v Normandii.

3) Americká kampaň. Skládá se ze tří epizod akce v této kampani. Pro sedm misí událostem ve hře. V amerických události kampaně se uskuteční v Berlíně.

Hra Call of Duty 2 je prezentována v několika způsoby:

1. Shootout - akce se konají na různých místech.

2. Team Deathmatch - akce koná jménem obou týmů.

3. Capture the Flag - je třeba v tomto režimu zachytit vlajku svých soupeřů a chránit vaše.

4. Head - nový mód, ve kterém musíte nedá chytit jeho sídlo.

. 5. Search and Destroy - to je mód, ve kterém budete muset buď bombu nebo bránit tuto událost.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more