Záložky

Clan Wars

Alternativní názvy: Clan War

Clan Wars on-line - je multiplayer hra na hrdiny, který je zasazen do středověké Skotsko: krvavé boje mezi klany horalů.

Online hra Clan Wars je prohlížeč-založené, takže to nebude stahovat a instalovat další programy a nevyvolává specifické systémové požadavky pro počítače přehrávače. Stačí mít připojení k internetu a internetový prohlížeč aktuální verzi.

Připojte se do hry Clan Wars se liší od zápisů v jiných hrách. Chcete-li začít s Clan Wars online registraci po vás bude žádat, abyste se seznámili a určit pohlaví, a pak ihned volat pro výcvik boje. Takže si můžete zjistit, zda máte tento typ hry, nebo ne, a cítit vzrušení vzrušující bitvy. Po bitvě, zkontrolujte Clan Wars vás vyzve k vyplnění standardních polí registračního formuláře: Jméno a pohlaví, které jste již napsal, to zůstává, zadejte svou e-mailovou schránku a zvolte si heslo.

Clan Wars online hra postavená na bitvách. Proto, budete mít postavu, hlavním účelem - nejúčinněji bojovat. Tedy váš úkol, když začnete hrát hru Clan Wars Online je správné rozložení jejích charakteristik, hra s názvem články. Vaše postava bude

- Force (odpovědný za výdrž a děrování výkonu)

- Šikovnost (třeba zjistit uvorotlivosti a antiuvorotlivosti)

- Intuition (zodpovědný za kritický zásah a schopnost antikritu)

- Life (velmi důležité pro množství obrněných jednotek opotřebovaný)

- Intelligence (nutné číst runy a důležité v některých profesích)

Clan Wars online hra rozděluje zbraně do tříd, na které se odkazuje přednost znakové zbraní: kladivo, klub, sekyry, nože, kopí a meč.

Každá třída má svůj specifický výkon a kapacitu. Pamětníci se doporučuje, aby si hru fórum rozhodnout, jakou taktiku bojových vám vyhovuje nejlépe. Jen dva z nich: obrana a útok. V jednom tahu můžete provést jeden útok hit a dát ochrannou jednotku.

Jakmile začnete hrát hry on-line Clan Wars, bude váš bojovník získat zkušenosti boj s počítačovým bot. Tato bitva režim je k dispozici dříve, než se dostanete na úrovni 3. I když, pokud si nejste velmi zajímavý boj s umělou inteligencí, stupeň 1 můžete již účastnit souboje - jeden na jedné bitvě s jiným hráčem. CO 2 úrovně, můžete být již členem chaotické bitvy, během níž boj bude náhodně přidělen do týmu.

Po každém úspěšném boji, když jste v Clan Wars hrát, vaše postava bude získávat zkušenosti, což má vliv na úroveň a dostat up - speciální brýle, které vylepšují své funkce. Také s každým bojem zvýšíte dovednosti se zbraněmi.

Z druhé úrovni, můžete se připojit do klanu a účastnit se speciálních klanových válek - v boji pro Guardian. Vítězná strana získává různé trofeje, ceny a bonusy.

Ve hře existuje mnoho různých míst - místa a území, z nichž každá nese funkci hry. Tento

- Banka

- Guild lovci

- Outland

- Forest

- Tmavé dřevo,

- Quarry

- Mine

- Gambling dům.

Play Clan Wars a dělat svou postavu na zbraně, brnění a dalších věcí, které budete moci mít dvě úrovně. Profese jako: kouzelník, dřevorubec, horník, Rockshaper.

K tomu budete muset jít do lesa, důl nebo lom. Pracovní doba charakteru - hodina. To může fungovat zcela bez použití nářadí, s opraveným přístrojem nebo za opravu nástroje. Záleží na této těžby zdrojů na pracovišti a odpovídající zvýšení dovedností.

Pokud máte zájem o hru s dobrou příležitost k boji a cítit podporu svého klanu, klanu války pro vás.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more