Záložky

Civilizace online

Alternativní názvy: Civilizace online

Civilizace Online - multiplayer, historická hra. Výrobci firma poskytuje fanouškům možnost zahrát si, že v reálném světě, hra, jejímž cílem je vytvářet, budovat mír, novou civilizaci. A to vše on-line.

Velmi rádi, že hra Civilizace on nepotřebuje výkonné nastavení vašeho počítače. A jen takové základní požadavky na systém, jako je například:

 • Průměrné parametry počítačových systémů;
 • Připojení k Internetu.

Protože verze hry Civilizace online je dosud ve světě her, samozřejmě, že tvůrci si nemyslel proces formalizaci hráče v herním procesu. Ale pravděpodobně sekvence a údaje, které budete potřebovat, aby v tomto procesu - Civilizace Online registrace bude vypadat takto:

  1. Přihlásit se na oficiálních stránkách hry Civilization Online;
  2. Uveďte platnou e-mailovou adresu,
  3. Invent a zapište heslo, sestávající z ne méně než šest písmen nebo čísel;
  4. Zopakujte heslo, a ne opakovat heslo do ostatních sítí, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho herního účtu;
  5. Přejít na hraní.

Asi není tak jednoduché, budete míjet tento standard pro jakoukoli hru, tak, že by hrát Civilization online. A možná zkontrolovat váš účet bude docela rychlé a snadné. Ale to není pro nás rozhodnout s vámi.

Co byste hrát hry on-line Civilizace on není třeba si myslet, krok za krokem, jak to neznamená online verzi tohoto.

Na začátku, bude vám nabídnuta čtyři civilizace. Na tato částka nebude konec, když jdete dolů hru, objeví se další civilizace. Vaše postava se nezdržovali v jedné civilizace celé hry. To bude automaticky otočit do hry, pokaždé, když budete dosažení určitého cíle, provést úlohu v určité oblasti.

Také, to je velmi zajímavé, že budete se vyskytují v různých érách. Zde budou mít šest

 • Starověké ,
 • Klasické ,
 • Středověká ,
 • Renaissance ,
 • Průmyslové ,
 • Moderní .

Uvidíte svět ve všech barvách. A to vám pomůže kvalitní grafiku a dobré animace ve hře.

Přesto, stejně jako jakoukoli hru, tam je konec jeho vítězství. Vítězství bude smát pouze tehdy, když vytvoříte silnou civilizaci. V možnostech, které se zachytí většinu světa a jednu z podmínek vítězství - dosáhnout vrcholu v novověku a ve vývoji vesmírných výlety.

Pravděpodobně budete hrát Civilization online zdarma. Je to o skutečné peníze, které získají potřebné díly a prvky, nebo pro zlepšení kvality charakteru pro lepší hratelnost.

Slib, že hra bude nejlepší svého druhu. No, ne vždy nabízejí postavit svou civilizaci, protože by to bylo stvořitel světa.

Stojí za to vyzkoušet! Zdá se, že hra Civilization on by měl již mít zástupy fanoušků, kteří se chtějí na chvíli, aby se odchylují od fascinující proces.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more