Záložky

Město Transformers

Alternativní názvy: Město trasformery

Město Transformers on-line - to je nová bezplatná on-line MMORPG herní klient poslední generace Transformers, vytvořený na základě vlastního grafického enginu. Tato hra je vyrobena v žánru sci-fi, kde obrovské metropole proměnil v místo vojenské akce, a obrovské humanoidní roboty se staly řádnými ihnimi obyvatelé.

Tak, přichází do hry budete muset projít město registraci Transformers. Budete muset zadat svůj e-mail, uživatelské jméno a heslo. A pak stáhnout hru klienta.

Registrace Po herní města Transformers, budete vyzváni k vytvoření znaku svogo: nejprve vyberte podlahu, a pak si vybrat třídu znaků (je v hře 6, a všichni z nich mají více než 80 dovedností), pak můžete změnit vzhled vaší postavy a přiřadit svogo jeho jméno. Poznámka: Charakteristika vashogo charakter, jejich 23 kusů a budou všechny důležité v boji. Tak, v podstatě všechny. Nyní se podívejme podrobněji na stávající on-line hry City of Transformers tříd, které bylo uvedeno

Assault - tato speciální zblízka vyvinula sílu a zdraví. Výborná znalost různých řezání a sekání zbraní;

Duch - to je rychlý, hbitý a mlčenlivý charakter. Vlastní dvojí ostří;

Technician - je mistr zbraní na dálku a různých typů střelby.

Může střílet výbuchy a dal soupeře na pasti způsob nastražená;

Psionics - může ovlivnit nepřátele na dálku a způsobit velké škody kouzel katastrofu a znehybnit jejich;

Defender - lze léčit spojence (i celou skupinu), a pomocné aura povznášející znaky;

Technomage - vliv na nepřátele, kterým se ukládá na ně takové účinky jako: otravy, eroze, ztráta kontroly mysli, snížené odolnosti, je možné volat o pomoc droidů.

Takže, jste ve hře. Na obrazovce uvidíte instruktážní zprávu, kterou je třeba pečlivě zvážit. Chycený v jednom ze 2 malých táborů v závislosti na třídě, první věc, kterou musíte udělat, je promluvit si s NPC (NPC), které bude muset vzít práci.

Během hry City of Transformers on-line, bude vám nabídnuta řadu zajímavých, různorodých a náročných úkolů, které jsou rozděleny do několika typů: Hlavní, Side, denní a sériové.

Po dokončení prvních pár misí v online hře City of Transformers, dostanete odměnu jeho první transformátoru. Je pravda, že nebude zpočátku mají velkou sílu a nelze přepravovat cestující, ale před prvním nepřítelem bude vypadat gangbusters. Zabíjet monstra a plněním misí, budete pravidelně dostávat trofeje a ocenění.

Hrát hru City Transformers on-line, budete bojovat s nepřáteli a chrání Matrix, který drží mnohá tajemství. Všechny akce se odehraje v 21 oblastech naší planety, kde vás čekají různé testy a nebezpečí. Ale to není všechno hrát City Transformers budete mít možnost navštívit měsíc, měsíc Amikrona, a to i v minulosti nebo budoucnosti.

Pokud víte, že jedním z tajemství Matrixu, můžete ovládat transformátory (které ve hře pro více než 50 druhů). Každý transformátor ve hře City of Transformers on-line mohou být transformovány do jednoho z vozidel (každá třída má svůj vlastní druh dopravy), je AeroMobile, Aerobayk pěší nebo AIM.

Zahrajte si online hru City Transformers budete mít k dispozici 11 profesí, pomocí kterého můžete získat zdroje pro výrobu různých předmětů ekipirovok, elixíry, čipy, a dokonce i své vlastní Transformers. Chcete-li obchodovat s městem Transformers on-line herní trh a navrhované aukce.

Zde můžete tvořit gildy, navíc v hlavním městě Transformers hry můžete si sami domácí zvířata (více než 50), který bude vždy s vámi, ale nikdy vstoupit do boje. Ve hře jsou i jiné objekty, které mohou komunikovat: mechanické a elektronické přístroje, počítače, teleporty, polní zdroje ...

Chceš to zkusit? Připojte Město Transformers vám tuto příležitost!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more