Záložky

Město Atlantis

Alternativní názvy:

City of Atlantis je strategie v reálném čase věnovaná době rozkvětu slavného ztraceného kontinentu Atlantis a jeho civilizace. Ve hře najdete krásnou grafiku a kvalitní hlasové hraní. Hudba je klidná a nevtíravá.

Musíte řídit výstavbu a život města na pevnině, o kterém slyšel každý obyvatel naší planety.

Dostanete možnost během hry na vlastní oči vidět život tajemné civilizace a dokonce se přímo podílet na osudu jednoho z měst.

Během krátkého tutoriálu se naučíte, jak komunikovat s herním rozhraním, což nebude vůbec těžké. Poté můžete začít hrát City of Atlantis.

Bude něco dělat:

  • Opravte ekonomiku
  • Rozvíjejte město
  • Naučte se nové technologie
  • Posilte svou obranu

Zde jsou některé z hlavních činností, níže si o tom všem můžete přečíst trochu podrobněji.

Říďte těžbu zdrojů, prozkoumávejte nová místa pro jejich těžbu. Pro rozvoj města bude nutné postavit mnoho objektů, což znamená, že dřeva, kamene a železa bude potřeba velké množství.

Postavte akvadukty, mosty, silnice a další nezbytné prvky infrastruktury pro rozvinuté osídlení. Pro stavbu těchto a dalších budov nemusí být dostatek technologií, které máte k dispozici. Rozvíjejte vědu a objevujte nové možnosti.

Snažte se, aby obyvatelstvo nic nepotřebovalo. Postavte požadovaný počet rezidencí. Lidé potřebují něco nosit, důležité je i dostatek jídla. Kromě toho se starejte o náboženství, postavte několik chrámů a velkých kulturních památek. Vybudovat školy, kde se mohou vzdělávat nové generace. Koneckonců, budete potřebovat spoustu vědců a inženýrů, pokud chcete, aby se město rozvíjelo.

Nespokojení lidé pracují špatně, což znamená, že vaše město bude mít vážné problémy. Rozhodněte se, co postavíte jako první, nepouštějte se hned do složitých projektů, pokud se věci nedaří.

Obchodování vám pomůže získat zdroje, kterých nemáte dostatek, a přebytky prodat. Pokuste se navázat obchodní vztahy se sousedními městy.

Jakmile bude vaše osada dostatečně úspěšná, najdou se lidé, kteří budou ochotni vzít městu bohatství násilím a zničit vše, co jste tak tvrdě budovali.

Postavte obranné struktury. Vytvářejte nové typy zbraní. Silná flotila také nebude zbytečná.

Úspěšné vojenské kampaně mohou přinést hmatatelné zisky. Hra má místo pro války, ale především je věnována vývoji, protože bojový režim není příliš obtížný. Vítězství obvykle vyhraje armáda s převahou v počtu.

Hra je pravidelně aktualizována a aktuálně je v předběžném přístupu. Do vydání lze mnohé výrazně zlepšit a dokončit. Nyní ale nedochází k žádným závažným chybám a můžete hrát celkem pohodlně.

City of Atlantis ke stažení zdarma na PC, bohužel to nepůjde. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Nainstalujte si hru právě teď a zjistěte všechna tajemství ztracené Atlantidy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more