Záložky

Náčelník Všemohoucí

Alternativní názvy:

Chief Almighty je vzrušující strategická hra v reálném čase, kterou lze hrát na mobilních zařízeních. Grafika je dobrá, v kresleném stylu, velmi barevná. Hlasový projev je proveden profesionálně, hudba je příjemná.

Hra se odehrává v době kamenné. Toto je velmi zajímavá doba. Tehdy na Zemi žilo mnoho druhů zvířat, ryb a ptáků, které se dnes nenacházejí. Během hry se s nimi setkáte a dokonce si je dokážete ochočit.

Vaším úkolem je pomoci vašemu kmeni rozvíjet se.

Nebude to snadné, je toho třeba hodně udělat:

  • Pošlete zvědy, aby prozkoumali země kolem vás, abyste našli zdroje
  • Stavte domy a dílny
  • Postarej se o ochranu osady, postav silné zdi
  • Rozšiřte své území
  • Vytvořte mocnou armádu
  • Komunikujte s ostatními kmeny, navazujte s nimi spojenectví nebo je ničte

Jak můžete vidět z výše uvedeného seznamu, hra nepředstírá realismus, protože každý ví, že lidstvo nebylo v době kamenné tak rozvinuté. Ale to hru nezhoršuje. Chief Almighty je velmi zajímavé hrát.

Když začnete hrát, obdržíte spoustu tipů, které vám pomohou pochopit řízení. Vývojáři se o to postarali.

Než se vydáte na dlouhou cestu, postarejte se o město. Postavte nejdůležitější budovy, postarejte se o obranu a připravte silnou četu, která se nebude bát střetnout s nepřítelem. Teprve poté můžete začít prozkoumávat vzdálená území.

V okolí potkáte mnoho kmenů. Všechny ovládají ostatní hráči. Najděte si mezi nimi přátele a spojte se v aliancích. Plnění kolektivních úkolů vám může přinést hodnotné ceny.

Ne všichni hráči budou přátelští a vy se nemusíte s každým přátelit. Pokud chcete, můžete se zapojit do loupežných a turfových válek. Ale pozor, někteří protivníci mohou být mnohem silnější než vy.

Bitvy probíhají v reálném čase. Pokud nedokážete porazit nepřítele sami, můžete požádat o pomoc spojence nebo se předem dohodnout na strategii a naplánovat společný útok.

Za každodenní návštěvu hry dostanete dárky. Čím méně zmeškaných dnů, tím hodnotnější ceny na vás čekají.

O prázdninách se ve hře konají

tematické soutěže s jedinečnými cenami. To je příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít. Nezapomeňte hru včas aktualizovat a nenechte si ujít nic zajímavého.

Obchod ve hře má širokou škálu užitečných předmětů a cenných zdrojů. Často jsou slevy. Za zboží můžete platit herní měnou nebo skutečnými penězi. Není nutné nakupovat za peníze, můžete hrát i bez nich.

Pro hraní je vyžadováno trvalé připojení k internetu. V místech, kde není připojení, nebudete moci hrát. Naštěstí takových míst moc není.

Chief Almighty ke stažení zdarma na Android můžete použít odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď a ujměte se vedení kmene lidí v době kamenné! Bude to velmi vzrušující a zábavné!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more