Záložky

Black Mirror 2

Alternativní názvy: Black Mirror 2, black mirror 2

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

RAM: 512 MB

Video: 256 MB paměti

Místo na disku: 6 GB

Black Mirror 2 - Druhá část populární hry v žánru klasické dobrodružství, vyvinutých v malém německém týmu Cranberry Production. Pokračování hry neodhalí nám všechny záhady skryté v první hře, ale řekněte nám zcela nový příběh o prokletí Gordonů, nešťastné majitele temné a tajemné panství. Black Mirror 2 hra stále nepřenosnou pochmurnou atmosféru a prostředí jeho předchůdce.

Plot

Pokud tvůrci první části hry kroužil kolem celého příběhu stejného jména a panství od počátku házet hráč v centru dění, tajemný, mystický a děsivé, autoři se rozhodli pokračovat v trochu jiným způsobem, než hráč postupně odhaluje dějové zvraty. V Black Mirror 2 vše začíná znovu neškodný před námi je malé a velmi pěkné městečko, kde, jak se zdá, největší obtíž je nevrlý šéf protagonista. A nikdo od samého začátku jsme neřekli o hory mrtvol nebo strašlivé prokletí, jen přepálené pojistky, které by měly být opraveny tím, že půjdete dolů do sklepa. Závažné zatáčky na začátku nebude, budeme čelit pravidelné chlapa, Darren Michaels bude putovat přes hezké městečko, jak se seznámit se svými stejně krásnými lidmi, a děsivé rodinné Gordons budeme setkávat s výjimkou na zažloutlých fotografiích. Ale je to v současné době, na jednom místě ve hře Black Mirror 2, vše v dobré obrátilo vzhůru nohama a události začnou vyvíjet s děsivou rychlostí. Zde tragicky hlavní hrdina v nemocnici stýská po matce, a tajemný cizinec, kterého jsme potkali ve vězení a na místní policejní stanici se říci nám něco strašného a děsivého. Krok-za-krokem Black Mirror 2, hra teprve nedávno zdálo, že se nám světlo a sluneční energie, bude přehánět, pokrývající všechny mlhu strachu a všeobecné podezření.

Herní

Plán hry, stejně jako mnoho her tohoto žánru, je snížen na vyřešení záhady neustálé odhalují hádanky a najít odpovědi na otázky, pop-up, jak příběh postupuje. Hlavní věc Black Mirror 2 je bezesporu příběh, že by měl hráč tráví čas sledováním intonace v dialozích, sledování videa a vzpomínky na herní postavy. Jakmile bude schopen plně pochopit všechny zvraty příběhu, všechny technické straně této hry sami ustupují do pozadí a rozhodnutí bude příští puzzle není jen další náročné hádanky, ale způsob, jak zjistit, co je nám další nabízejí hry Black Mirror 2.

Dobrodružství 2. 0

Black Mirror 2, hra je plná klasické, pro všechny členy této konkrétní herní žánr, a hlavní inovace, které úkol není tak běžnou praxí. Každý, kdo někdy hrál questy, viděl logický nesoulad pohybů při řešení většiny hádanek, když soubor čistá voda se stává komplexní řetězec akcí s vyhledávacími kbelíky, dobře přizpůsobené opravit to velmi dobře, pokud by to bylo mnohem jednodušší se dostat vodu V blízkosti otevřené vody nebo fontána. Zde jsou logické incidenty pokud je přítomen, to není tak zřejmé, a celá hra není příliš ovlivněny. Kromě toho, všechny náležitosti spojená žánru her uložených téměř ve své původní podobě - ​​zámky a trezory, sbírání užitečných věcí, pak je převod do pracovních jednotek, opravy rozbité, to vše bude v hojné míře zde.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more