Záložky

Cesta přes chaos: Tvůrci těchto světů

Alternativní názvy: Chaosroad

Online hra Road přes Chaos - browser hra, rpg fantasy žánru. Od svého založení v roce 2005, hra se podařilo zaujmout široké publikum a stal multi-user. Má vše, co hráči jako tak: vývoj postav a říše na vaší chuti, vykonávající zajímavé úkolové práci cestovat po světě, volba povolání, epické bitvy, vytváření klanů. A to vše, aniž byste museli dělat měsíční poplatek! Silnice ve hře Chaos Online k dispozici, pokud máte připojení k internetu, a váš počítač splňuje minimální systémové požadavky. Stáhněte není vyžadováno herní klient. Dostat se do tohoto nádherného světa pomůže silnici přes chaosu on-line registrace. Nemyslete si, že to bude trvat hodně času. Připojte se do hry silnici přes Chaos - stačí vyplnit registrační formulář. Dostanete se na hlavní stránce postavy, s nimiž hrát a začít cestu skrz chaos. Pečlivě si přečtěte to, a také vytřídit vlastnosti charakteru, které mohou zlepšit v průběhu hry.
Chcete-li hrát hru on-line silnici přes Chaos by měl rozhodnout s chutí. Získat tendence lze připojit klanu, koupil od prodejců nebo získat odměnu za určité služby. Podívejme se, co nabízí výběr silnici přes Chaos on-line hry
1. Tmavě sklon - fanoušci Velké Temnoty náchylné k upírství. Která čerpá sílu z předmětu uctívání, může sát vitalitu jeho oběti.
2. Bright sklon - veselá služebníci grandiózní světlo. Mít dobré zdraví, tak rychle obnoven po poškození.
3. Strážní nedotknutelní - obyvatelé světa, jež mají sledovat dodržování řádu. Argus vyžadují všechny dodržovat zákony.
4. Neutrální tendence - vojáci, pobyt na hraně mezi temnotou a světlem.
. 5. Outcasts - porušují pravidla hry, která je prokletí. Nemají respektovat ostatní hráče při konstantní podvodů.
6. Gods - utajené majestátní tvorové, touhy, které jsou těžko pochopitelné.
7. Prodejci - řemeslníci vydělat peníze doslova z ničeho. Každý hráč může poskytnout vše nezbytné k tomu, hradí část své duše.
Hlavním zaměstnáním ve hře - drží boje. PvP systém je také tvůrci myšlení. Silnici přes Chaos on-line prostřednictvím zapojených do tohoto druhu boje, souboje, smluvní bojů, spousta malých a zdi ke zdi. Duel - souboj dvou hráčů, aby se část, kde je možné na jakékoliv úrovni. Smluvní bitvy jsou v podstatě stejné souboje, jen tady peněžní sázky. Pile-small - skupina boj, ve kterém server určuje váš vztah s jednou ze stran. Ale v bitvě zdi ke zdi si již můžete zvolit, která strana bojovat. Boje jsou vedeny u různých zařízení. Zásoby ve hře jsou munice, magické přísady, lektvary a tak.
Chcete-li se pobavit a dát pauzu od náročných bojů, můžete chodit po celém areálu. Navštivte budovy, které budou vidět na vaší cestě. Poté, co hrál hru silnici přes Chaos Online, budete pomocí obchody, trh, pošta, banka, kovárnu, chrám, důlní. Obchody a trhy, například budou moci koupit potřebné věci. V kovárně podremontiruete zlomené munici. S bankou úspory akumulovat finanční prostředky a poštu na jiné znaky. Důl také sbírat cenné zdroje. A to není úplný seznam budov, které najdete na svět rozmanitosti v této jedinečné hře!
Cesta přes chaos hry se stává zajímavější s rostoucí úrovní. Musíte získat zkušenosti. Mezi úrovněmi jsou okna - druh zastávku na další úroveň. Každý APOM odměnu ve formě hotovosti nebo dalších předmětů. Úrovně Propagační otevírá nové příležitosti. A co bylo zpočátku k dispozici, se stává skutečný.
Vstupte do světa přeplněné chaos hned teď a ujistěte se, že budete litovat prostě nemají! Užijte si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more