Záložky

Castlevania: Lords of Shadow

Alternativní názvy: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow PC - velký projekt, žánr, který je charakterizován jako slasher. Herní vývojář dělal slavný společnost MercurySteam, a vydání projektu se zavázaly neméně slavný Konami. Jako slavný herní designér Hideo Kojima se také podílela na tvorbě tohoto mistrovského díla, nejistota - hra je opravdu něco, co stojí za to vidět. Před tím, hra byla k dispozici pouze pro PlayStation a X-BOX, ale není to tak dávno, hráči po celém světě slaví tuto významnou událost - byl propuštěn Castlevania: Lords of Shadow PC verze.

Tato hra je jakýmsi oživením projektu Castelvania, známý ve své době ve všech koutech světa, které na chvíli více než 27 let! Vývojáři podařilo udělat zázrak - decentní hra RPG, vyrobený ve 2D, byli schopni udělat perfektní slasher, který již přitahoval pozornost milionů hráčů po celém světě a získal nadšené recenze od kritiků dost.

Pokračování naší Castlevania: Lords of Shadow přezkumu, je třeba poznamenat, že, stejně jako v předchozím projektu, akce začíná tady v počátcích středověku. Od samého začátku hry připomněl známý příběh vymění krevní válku mezi Belmont klanu a legendární Dracula. Protagonista hry - Gabriel Belmont. Jak vidíte na Castlevania: Lords of Shadow spiknutí, Gabriel řídí nejen touhu zbavit zemi temné síly upírů zničit Dracula, aby jeho osobní motivy. Podle legendy to byl zodpovědný za smrt Dracula Lady Belmont, a teď Gabriel touží pomstít její smrt, tavení naději na návrat z mrtvých milované.

Mnoho hráčů shodně prohlašují, že v Castlevania: Lords of Shadow hry je zajímavé, protože dokonale vyvinutý systém vedení blízké a vzdálené bitvy. Tento aspekt ochranné známky a vývojáři této hry je, volat bojuje jeden z hlavních vrcholů aktualizovaného návrhu.

Samostatně, pár slov, řekl bych, že o dokonale vyvážený herní projekt. Díky inteligentní misí a kvalitativně provádět triky, hra se stává prostě velkolepé akce. Náskok čeká obrovské množství soubojů s vůdců a šéfů (a dnes jejich ani více ani méně než asi dvacet). Jakmile se vám podaří Castlevania: Lords of Shadow ke stažení, budete muset setkat s obří ledové titánů a neuvěřitelné velikosti upíry, nemrtvými a skřety - jedním slovem, prostě nebude mít čas se nudit!

A, samozřejmě, stejně jako v jakékoliv jiné hře tohoto žánru, budete muset vytvořit svou postavu a zlepšit své bojové dovednosti a ochranu, zlepšení zbraně a rozvíjet své vlastní unikátní strategie války.

Chcete-li zjistit pravdivost výše, můžete vidět na Castlevania: Lords of Shadow videa přívěsu, pak budete chtít vyzkoušet sami v této hře!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more