Záložky

Krveprolití

Alternativní názvy: Krveprolití

Carnage on-line - je bezplatná on-line hra na hrdiny (MMORPG), kde středověké kypící vášně, kde se vyskytují všechny boje a intriky, hlavně mezi lidmi, a ne mezi roboty.

Online hra Carnage nevyžaduje žádnou instalaci klienta a je k dispozici pro přehrávání v libovolném prohlížeči.

Chcete-li začít hru potřebujete pouze Carnage on-line registraci: Existují 2 způsoby, jak se zaregistrovat.

Za prvé, pomocí účtu v jedné z navrhovaných sociálních sítí (Vkontakte, Facebook, Mail. ru, Twitter, Spolužáci)

Za druhé, přímo z webové stránky kliknutím na tlačítko "Registrace" v okně, které se otevře, vyberte pohlaví a jeden z pěti měst (Lu, Morion, Sarkel Kotevní, Aurora). Další, zadejte požadovaný název a heslo, a pak se tloukl do příslušného pole kód (souřadnice), a v okně, které se otevře, budete vyzváni k přijetí smlouvu schvalovat zákony na hře a tréninku boje s dřevěnými vojáky. No, to je všechno, zapojit do hry Carnage skončil.

Zatímco ve hře, můžete si vybrat pro váš obrázek postavy, jejíž volba hry je poměrně velká a rozmanitá. Kromě mužských a ženských obrazů, tam jsou jména, která si můžete koupit za Sestercii (jeden z herní měny, které je možné zakoupit za skutečné peníze). Carnage online hra, s výjimkou sesterce má více zlatých, to je další hra měna.

Herní postava má několik klíčových vlastností: síla, obratnost, vytrvalost a životaschopnost. V závislosti na tom, jakou image bude vybrán, bude mít k dispozici celou řadu zbraní a střeliva. Zde jsou některé z nich: Helmy, Fist, Armor, kalhoty, ramena, rukavice, štíty, pásky, boty, nože, kluby, meče, sekery a další. Kromě zbraní ve hře stále ještě existují různé magické elixíry.

Vzhledem k určité dovednosti, charakter mohou provozovat rybolov, řemesla a alchymie.

Hrát hru Carnage on-line můžete získat konkrétní povolání podle zvláštního povolení. K dispozici jako licencovaný profese:

Mercenary - nejnebezpečnější a požadoval obchodu;

Merchant - tato profese umožňuje nákup vzácné zboží, velkoobchod a produkovat některé finanční transakce za výhodných podmínek;

Priest - hlavní povinnosti povolání, provádět svatební obřady v chrámu;

Mentor - úkolem profese, školit začátečníky ve hře, ne-tak-buddy svět;

Doctor - tato profese umožňuje zapojit se do léčení.

Carnage online hra k dispozici v široké škále lokalit přes které chcete hrát hry on-line Carnage bude velmi vzrušující.

Hra má takové budovy a stavby jsou aukce (k obchodování), výměna (obchodování standardní položky, které se prodávají v obchodě), opravy workshop (můžete opravit věci nosí), chrám (místo pro modlitbu a držení obřady), radnice (tam, kde je registrační klany) a Hospital (můžete zlepšit své zdraví).

Navíc, hra je dungeon, ve kterém spousta nebezpečí a tajemných bytostí. A tohle dobrodružství bude ještě zajímavější, kromě toho zde lze nalézt podivný objev. Pro dosažení maximálního úspěchu v bludištích, budete potřebovat tým tam (minimálně 5 osob).

A přítomnost mnoha questů, přidáme ještě další barvy na herní Carnage.

Nyní bitvy:

Z první úrovně budou k dispozici pro týmové boje - to bojuje s několika spojenci a protivníci, a z druhé úrovně, můžete se zúčastnit chaotických bitev - to bojuje s neomezeným počtem účastníků. Skupina spojenci a protivníci jsou distribuovány automaticky.

Bitvy může být buď konvenční nebo krvavý. V krvavé bitvě, v případě vítězství, můžete získat několikanásobně více zkušeností než obvykle, ale se ztrátou, je zde vysoká pravděpodobnost zranění.

Na čtvrté úrovni, viz závislost (Cesta světla a tmy).

Existují čtyři závislost: Light, objednávky, chaos a temnota.

Každá závislost zásadně rozdílné vlastnosti, charakter a schopnosti, které představují komplexní chování systému a vztahy. No ... dobré a špatné sklony, žádné dobré nebo zlé, sklony - každý je obsaženo v celé sadě emocí, vášní, aktů pochopení. K dispozici jsou jen různé způsoby, jak dosáhnout pravdy a získají zkušenosti, každý má právo vyhledávat, najít a bojovat.

Play Carnage může být součástí jednoho z klanů. Můžete si vybrat Guild a zlomek, a přítomnost fóra poskytuje příležitost k diskusi, na různá témata.

Obecně platí, že hra si zaslouží pozornost. Rád bych vám připomněl začít hrát v Carnage, potřebujete jen Registrovat Carnage. Užijte si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more