Záložky

Canaan on-line Zavést

Alternativní názvy: Canaan Online

Canaan Online - jasný záblesk browser game (MMORPG), která byla vytvořena ve stylu "manga". Nezapomenutelné dobrodružství ve fantasy světě hry, zůstane v ní docela fascinující, a přítomnost postav módní a krásné oblečení, potěší nejednoho hráče. Online hra on-line Zavést Sanaan nevyžaduje žádnou instalaci klienta a je k dispozici v téměř libovolném prohlížeči.

Zde jsou požadované systémové požadavky:

CPU: P4 2. 4 GHz nebo Pentium D,

RAM: 512 MB nebo 1 GB;

Na pevném disku: 200 MB nebo 400Mb nebo více;

Grafická karta: Geforce 4 (64 MB ×) nebo Geforce FX series nebo podobné;

OS: Windows XP / Vista Windows XP / Vista

Chcete-li vstoupit do hry, musíte Sanaan Online Registrace: Na hlavní stránce klikněte na tlačítko "Registrace", na stránce, která se otevře v registračním formuláři zadejte váš e-mail, jméno, heslo a kód zobrazený na obrázku. Pak souhlas s zákonů hře a klikněte na "Register". Registrace na tuto hru on-line Představte Sanaan skončil.

Po registraci on-line Představte Sanaan vstoupil do hry na stránku, kde si chcete vytvořit svůj herní postavu: Vyberte si svůj název znaku (nebo přezdívku), třídy (Warrior, Mage, Priest nebo Hunter), pohlaví charakteru a vzhledu (vlasy, tvář) . Poté je třeba klepnout na tlačítko "Vytvořit".

Nyní online hra Sanaan otevřít dobrodružství a první věc, kterou budete muset udělat, je jít krok za krokem učí základní pravidla hry. Poskytovat podporu na každém kroku vaší hrdina Elf, a pokud budete postupovat podle jeho rady, můžete dosáhnout úrovně 5 v několika minutách, a odměny budou Dárkový balíček ...

Všechny postavy ve hře jsou nastaveny parametry. Jsou to: síla, obratnost, duch, mysl a odvaha. Kromě těchto parametrů, postavy mají stále aktivní a pasivní dovednosti a schopnosti, které jsou jedinečné pro každou třídu. Některé talenty Sanaan on-line Zavést hra vám umožní otevřít, jen dosáhl určité úrovně ve hře, stejně jako odměny za dokončení různých úkolů.

Bude plnit svůj úkol prostřednictvím různých úkolů, ale i jiné questy jsou zde dungeony, kde bojovat monstra. Jako odměnu za vítězství v těchto bitvách, bude narůstat zkušenosti a vzhledem k jedinečné věci. Takže, hrát hry on-line Zavést Sanaan nebudete nudit!

Navíc si můžete zahrát on-line Sanaan s širokým výběrem různých zařízení, které je pečlivě promyšlený, a které mohou být v případě potřeby zlepšení. Pokud to nestačí, můžete si vytvořit svůj vlastní (nominální) brnění.

Game-line Zavést Sanaan má k dispozici více domácích mazlíčků, kteří potřebují zvláštní pozornost. Přes jejich vzhled a elektrické charakteristiky, chytit a ochočit jakékoliv možné! Ale chytit domácího mazlíčka, musíte mít past a chytil nutností bojovat proti němu. Ale to není jediný způsob, jak se dostat pet, to může také získat jako odměnu za dokončení úkolů nebo stejná jako bitevní trofej.

Jejich domácí zvířata obchodu a obchodu s ostatními hráči. Je zajímavé, že jeden druh, hospodářská zvířata mají různé schopnosti a vlastnosti, takže jsou jedinečné. Domácí mazlíčci mohou poskytnout významnou pomoc v boji, a zároveň můžete použít okamžitě tři zvířata: jeden bude připraven spěchat do útoku, obraně druhá a třetí se sešel s vámi v jedné jednotce, se podělí o své charakteristiky.

Zahrajte si hru on-line on-line Zavést Sanaan mohou nejen bojovat s ostatními hráči ve hře, ale také navázat nová přátelství, trávit čas ve společenství.

Pro milovníky diverzifikovat gameplay, tam je funkce manželství, kde si můžete vybrat "kamarád" utratit, tento obřad, a za čas strávený ve společném manželství, bude vaše postavy získávat žádné bonusy.

Pro skutečné peníze v herním obchodě si můžete koupit nějaké užitečné a jedinečné věci.

Shrneme-li výsledky tohoto přezkumu, můžeme říci, že pokud máte čtyři třídy postav a jejich vývoj v několika směrech, v Canaan online hře bude docela zajímavé a vzrušující. Takže, vítejte na tomto fantasy světě, který je plný hodně zajímavé a nepředvídatelné! Ale první - Zapojte se do hry Sanaan on-line Zavést ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more