Záložky

Call of War: World War 2

Alternativní názvy: Call of War: WW2, Call of War

Call of War: 2. světová válka - s krví a potem, vše za vítězství!

Game Call of War: Druhá světová válka založená na tahové strategii druhé světové války v reálném čase s prvky ekonomiky a taktiky. Musíte převzít velení samostatného národa. Jste na globální mapě světa, kde není jasné, kdo je váš spojenec a kdo je váš nepřítel. Klíčem k úspěchu je promyslet každý krok a plánovat dopředu. Hra osloví všechny fanoušky tahových strategií. Neexistuje žádná okamžitá akce, pouze promyšlené pohyby předem, což může trvat několik dní. Ale to nezpůsobí, že by hra byla méně atraktivní, naopak, osloví ty, kteří rádi přemýšlejí a plánují.

Call of War: Začátek hry z druhé světové války

Když poprvé vstoupíte do hry po registraci, musíte si vybrat zemi, pro kterou budete hrát. Jedná se hlavně o evropské země. Poté jste jmenováni generálem a velitelem jednotek vybrané země. Váš asistent se rozběhne a nabídne pomoc s vašimi prvními kroky v kanceláři. Získáte zprávu, že svět je ve válce a že musíte chránit obyvatele své země. To je zase rozděleno do provincií, ke kterým jsou přiděleny jednotky.

Dokud budete upřesněni, jedna z vašich provincií je zajata nepřítelem. Tohle bude vaše první bitva, rozkazy vojskům a zpětné zajetí vaší země. Klikněte na armádu a vyberte ji, vyberte útočný tým a klikněte na vybranou provincii. Vaše armáda vyrazila na cestu a vyhrála. Úspěšně jste provedli svůj první útok a ukázali jste, že jste dobrý velitel. Sbírejte první odměnu.

Po bitvě má u200bu200bdobytá provincie nízkou morálku. Zvyšování morálky zvýší produkci zdrojů a sníží možnost nepokojů. Použijte přijaté zlato k vítězství k posílení morálky regionu. Dále se musíte naučit nové technologie, jak vylepšit své armády, začít s pěchotními a obrněnými vozidly. Chcete-li to provést, otevřete nabídku výzkumu a vyberte požadovanou technologii. Pamatujte, že ve výzkumném menu můžete studovat různé technologie a objevovat nové typy vojáků.

Další stavíme kasárny pro nábor nových vojáků. Vybereme region, kde budeme stavět, klikneme na část budov a postavíme. Poté opět vybereme oblast s kasárnami, jdeme do výrobní sekce a najmeme pěchotu. Další fáze hry skončila, získejte zaslouženou odměnu ve formě zlata. Toto je začátek hry Call of War: World War 2, nyní se rozhodnete, co studovat a kdo si najmout, koho zaútočit as kým vstoupit do aliancí.

Vaše hlavní cíle hry: 10 0003

 • podrobení - zachycení celé mapy na zemi, vodě a vzduchu;
 • study - jako první objevte tajné zbraně; Diplomacie - navazujte přátele a vytvářejte silné koalice;
 • hrát více karet - připojte se k novým herním kolům a hrajte pro různé národy s různými scénáři.

Věnujte pozornost poradci ve hře, pomůže a sdělí vám všechny podrobnosti, jsou zde také video tipy.

herních zdrojů: 10 0003

 • eda
 • goods
 • 1 00021 lidská síla
 • metal
 • olej
 • vzácných materiálů
 • peněz
 • gold

Všechny zdroje se těží na vašem území kromě zlata. Lze ji zakoupit pouze za skutečné peníze. Zdroje jsou aktualizovány každý herní den. Trvá 12 reálných hodin. Počet vytěžených zdrojů je ovlivněn budovami v regionech, stejně jako počet vašich jednotek. Typ jednotek není důležitý, každá z nich spotřebovává určitý zdroj, takže buďte opatrní při stavbě mnoha například válečných lodí, protože spotřebovávají ropu a jídlo, pěchotu - jídlo a lidskou sílu.

Proč potřebuji zlato ve hře:

 • zlepšování mravnosti obyvatel každého regionu - morálka zvyšuje těžbu zdrojů a snižuje šanci na vzpouru;
 • zrychlení herních akcí může být zrychlení výzkumu, najímání vojáků, stavba budov (mějte na paměti, že jednou zrychlíte o 6 hodin, to znamená, že pokud vaše konstrukce trvá 18 hodin, pak budete muset zrychlit třikrát);
 • nákup zdrojů - často se stává, že jeden nebo druhý typ zdrojů nestačí na stavbu nebo pronájem vojáků, nákup zdrojů na zlato přijde na pomoc.

Call of War hrát online ve verzi prohlížeče hry nebo stáhnout Call of War na PC, což vám umožní vytvářet individuální hry pro své přátele. Zároveň můžete ovládat několik národů v různých světech. Takže se můžete rychle naučit všechny jemnosti hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more