Záložky

Cabal Online

Alternativní názvy: Cabal Online

Cabal online - je zábavná multiplayerová hra od korejské developer ESTsoft, který je jednoznačně zájem hráčů o jeho výstřednosti. Hlavní "trumfem" hry je unikátní styl hraní s ní vzrušující proces.

Než začnete hrát hru Cabal Online, je nutné zkontrolovat, zda požadované počítač systémové požadavky pro hru. Vývojáři uložit následující minimální požadavky:

- Operační systém: Windows 2000/XP,

- Procesor: Pentium 3800 MHz

- Video: GeForce 2 Series 512 MB nebo podobné výrobky;

- Kompatibilní s Direct X 9. 0 zvuku;

- 2 GB volného místa na pevném disku.

Další povinné proces je zaregistrovat ve hře Cabal Online. Chcete-li to provést, na oficiálních stránkách hry vybrat sekci Registrace Cabal Online, kde k vyplnění klíčové údaje o uživateli. Zadejte následující je zapotřebí:

- E-mail

- Uživatelské jméno ve hře,

- Heslo,

- Podlaha;

- Přečtěte si a přijměte uživatele.

A poslední věc, kterou udělat, než budete hrát hry on-line Cabal - je stáhnout a nainstalovat herní klient. Můžete si jej stáhnout zdarma přímo z oficiálních stránek. Po stažení, musíte spustit Cabal_Setup. exe, nainstalovat hru. Pak se pomocí vašeho uživatelského jména a hesla je třeba se dostat do hry. V tomto zápisu Cabal Online zavře a jste připraveni na vzrušující hru procesu.

Cabal Online hra začíná s výběrem znaku. Hráč si vybere typ účesu, obličeje a barvy vlasů na své postavě. Přehrát Cabal Online může být v jednom ze šesti tříd:

- Assain;

- Zaklínač,

- Kouzelník,

- Bojovník;

- Šipky;

- Defender.

Každá třída má své výhody a nevýhody, takže zpočátku potřebovat nějaký čas naučit se základní charakterové schopnosti.

Cabal Online hra, která má jedinečný systém dovedností. Každá postava má čtyři druhů dovedností:

- Magie,

- Zvláštní;

- Fyzikální;

Pasivní.

Každá dovednost může být vyvinut. Pro využití dovedností distribuční body jsou přidány, která pak musí investovat do vývoje jakéhokoli dovednosti. Nové dovednosti je třeba nalézt v knihách, které si můžete koupit. Zpočátku hra Cabal Online má jen tři karty, ale jako znak, že bude stále více a více.

Pomoc při Cabal Online hry zkrotit zvíře, které bude neustále doprovázet charakter. Výběr domácího mazlíčka je poměrně široký, takže si každý může najít vhodného partnera.

Herní pozoruhodný pro jeho bojový systém, který pracoval velmi dobře. Zahrnují možnost využití combo útoky. Jsou k dispozici po třicátém stupni vývoje postavy. Chcete-li používat tyto útoky, musíte mít ducha bodů, které jsou vydělané v boji, výcviku, tance, atd. atd. Charakter má ducha 5.000 bodů, a combo je používán více než 450 dovedností. Existují tři stupně komba: špatné, dobré, výborné. Pro dosažení maximální rázovou sílu, budete muset čas stisknout přední část znaku linky chod. Během 11 po sobě jdoucích úspěšných komba, to bude známo, že všem hráčům Cabal. Nicméně, s každým následujícím seznamem snižuje dobu, během které by se měly pohybovat v souladu.

Každá postava ve hře lze nazvat souboj, který trvá 3 minuty. Vítěz duelu dostane pověst. Jakmile postava dosáhne úrovně 52, budete muset vybrat frakci, ke které sousedí. Významné rozdíly mezi skupinami není. Když hráč dosáhne úrovně 95, je možné se zúčastnit v národních bojích, které se konají jednou za 5 hodin a trvá hodinu. Za účast v bitvě, budou všichni hráči obdrží honor body, které si můžete koupit vybavení.

Hra má také Chaos Arena, kde je nutné udržet určitou dobu. Zároveň se může podílet na pouhých 7 osob.

Veškeré vybavení ve hře může být zlepšena, a zbraň lze brousit. Každá věc je ukazatel, který vypovídá o úrovni zlepšení věcí.

To znamená, že hra Cabal je jedna z nejlepších her pro více hráčů, která má některé zajímavé funkce, mezi které patří: jedinečný styl, atmosférická hudba a zábavné hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more