Záložky

Business Tycoon Online

Alternativní názvy: BT Online

Business Tycoon Online - browser-based on-line ekonomická strategie, která podmanil miliony hráčů po celém světě. Tak, jako hra je k dispozici v okně prohlížeče, není nutné herní klient.

Registrace firmy Tycoon Online, vám umožní učit se a cítit se úspěšný podnikatel, módní ikony a dokonce i vlivný politik. Můžete si vybrat pobočku, najmout zaměstnance bojovat se svými konkurenty, a další ...

Aby se projít on-line registrace Business Tycoon, musíte zadat svůj e-mail, heslo a jméno (nebo přezdívku). Po dohodě přijmout pravidla hry a zvolit si herní server. Na tomto registrace vyprší.

Nyní můžete začít dělat svou firmu. Nejprve musíte vybrat jméno postavy, pohlaví a aktivitu, ve kterém budete pracovat.

V Business Tycoon Online hra obsahuje čtyři oblasti činností:

  • Zábava
  • Retail
  • Catering
  • Služby

Jen věnovat pozornost popisu jednotlivých odvětvích, neboť každý z nich má své vlastní charakteristiky. Dále budete muset vybrat asistenta (sekretářka) z deseti předložených a zjistit, co sex je.

Nyní můžeme přistoupit přímo k samotné hře Business Tycoon Online a na realizaci prvního svogo práci. Z času na čas svého tajemníka vám různé tipy na utkání (ve vašem nejlepším zájmu, k poslechu tohoto moudrou radu, co by vaše firma vyvíjet správným směrem, a získat co nejvíce příjemné zážitky z této hry).

Hrát hru Business Tycoon Online, od soukromé společnosti, budete muset rozvíjet své podnikání na mezinárodních korporací, najímání a školení zaměstnanců. Jedním z nejdůležitějších aspektů on-line hra Business Tycoon, je posílení své zaměstnance, kteří splňují určitá kritéria příspěvky (20). Pokud je správně rozložen úřadu, budou vaši zaměstnanci pomůže rychle zvýšit efektivitu firmy.

V závislosti na vybrané setřásl, budete stavět a rozvíjet obchodů a továren vyrábějících ropný průzkum a produkci pro instalaci věže, stavět rafinérie. Chcete-li se dozvědět, jak správně podnikání, budování obchodů a mrakodrapů, včetně materiálů a komunikovat s hráči, budete požádáni o 35 primárních úkolů, které budou platit za zkušenostní body a peníze. Hrát Business Tycoon Online, budete mít nějaké cíle a denních questů. Při budování jejich instituce je třeba vzít v úvahu potenciální soutěžitele, pokud jsou v blízkosti mnoho, riskujete, že ztratí svůj ekonomický pokrok.

Jaký druh podnikání bez médií, že jo? Takže, v této hře je. S pomocí médií, budete provádět informační útokům na své konkurenty, ale vše bude záviset na výkonu a na úrovni svého vlivu. Je možné, že budete požadovat média odmítnout nebo přeplatek.

BT Online hra vám pomůže rozvíjet své podnikatelské dovednosti a pochopíte, pokud může být v pohodě, podnikatel

Hrát hru BT online, budete moci vytvořit a spravovat cech, podílet se na diskusi a výměnu postupů. Budete mít příležitost stát se členem "Golden VIP», kde budete dostávat určité bonusy. Můžete si také vzít na post náměstka městské rady a mají právo uzavřít orgány pro hospodářskou soutěž se také zapojit do více a útočit. A mnohem více ...

Shrnul do dokončení přezkumu, můžeme říci, že Business Tycoon Online můžete hrát všechny, kteří se zajímají o způsobu budování podnikání. Tam jsou velké možnosti pro hráče. A aby pochopil, že celý tento proces, musíte se zaregistrovat poté, co hra Business Tycoon Online, tudy na vlastní pěst!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more