Záložky

Bumz, Bumz, Bums

Alternativní názvy: Bumz

Pokud se považujete za fanoušky legendární hra Worms, ale tato hra je už dost - tedy nový prohlížeč-založené hry karikatura Bumz je to, co budete potřebovat. Připadám si jako malý komiksové postavy a zničit své nepřátele. Hra tvůrci drželi legrační formát hry - spousta legračních zvuků a frází, budete vytvářet dobrou náladu na celý den.

Připojte se do hry Bumz má některé zvláštnosti. Pokud chcete používat další funkce, pak si určitě musíte mít poštovní schránku na poštu webu. ru, ale i jiné platné poštovní schránky je v pořádku. Vyberte profil:

• zadejte do příslušného pole platnou e-mailovou adresu,

• vytvořit heslo,

• vymyslet jméno pro sebe na fóru

• Zadejte bezpečnostní kód z obrázku vidět.

Jak můžete vidět Bumz registrační jednoduché a trvá jen několik minut. A když se Bumz Online registrace dokončena, budete muset jít do hlavního menu a jít na bojiště pod jeho údajů: zadejte e-mailovou adresu a heslo, a je nyní před námi v bitvě!

Aby bylo možné hrát online Bumz, musí váš počítač splňovat systémové požadavky:

• Operační systém Windows 2000/XP/2003/Vista/2008;

• 512 MB paměti;

• 64 MB grafickou kartou;

• Přístup k internetu

• nastavení přehrávače Adobe Flash Player.

Jak hrát Bumz! Nyní můžete vytvořit svůj vlastní charakter, zvolte si pohlaví charakteru - okouzlující dívku, která vás okouzlí svou krásou soupeře nebo tvrdého chlapíka, který odvážně vypořádat s nepřáteli. Online hra Bumz velmi snadné: klávesy čtyři šipky na klávesnici budete ovládat směr pohybu a mezerníku ovládání použita síla útoku. Na úrovni 12, můžete si vytvořit svůj vlastní cech, jinak se připojit k existující gildě, přijímat pozvání přátel.

Bumz on-line hra má vynikající a poměrně realistické speciální efekty. Zbraňový systém uspokojí i ty nejnáročnější hráčů - z doby kamenné na zbraně sofistikovaných laserových pistolí. Ale to není limit. Každá zbraň může být zlepšen také tím, že půjdete do Arsenalu. Navíc můžete prodat a vyměnit svou zbraň. Pro rafinované a náročné hráče, hra poskytla Bumz on-line systém pro zlepšení zbraně a vybavení. K tomu je třeba vybrat jednu ze tří drahokamů:

• zvýšení útočné

• Zvýšení ochrany

• zlepšený výkon

A umístěte ho na své zbraně, oblečení a pokrývky hlavy.

Kromě běžných denních úkolů, můžete spolupracovat s odnodumtsami a vydat na pěší túru na bitvu s četnými a hrozné příšery. Ocenění bude příslušně - nepředstavitelné bohatství. Ale pamatujte si: čím vyšší je vaše úroveň, tím silnější bude nepřítel, ale zároveň, o to cennější, bude ocenění.

Pokud jste rozplývala romantické pocity, také můžete použít svatba. Vše, co potřebujete - je koupit zásnubní prsten a nabízí svou ruku a srdce na charakteru opačného pohlaví. Kdo by si myslel, že hrát hry on-line Bumz může být velmi romantické. Po svatebním obřadu, který se bude konat v chrámu, může pár novosochetavshayasya velkolepě oslavili spojení dvou kreslených srdce. Pokud se po nějaké době zjistíte, že to byla chyba, a váš partner není osoba, s níž chcete přiřadit svůj život, můžete podat žádost o rozvod a znovu hledat společníka nebo životního partnera.

V Bumz hrát jednoduché a vzrušující. Zažijte krásu této hry a užívat si, protože objevíte spoustu zajímavých příležitostí ve hře.

Online hra Bumz zajímavé a pestré. Přehrát Bumz Každý může!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more