Záložky

BS - Blood and Soul (Blood and Soul)

Alternativní názvy: Krev a duše, duše a krev, duši a moře smilstvo

Online hra BS (Blood and Soul) - MMORPG apokalyptická témata. Nebe a peklo se setkávají ve velké opozici, ti samí lidé jsou chyceni mezi dvěma ohni. BS online hra - je to velkolepé bitvy Guild Wars a turnaje, a v době míru - zaměstnání oblíbený obchod, hospodářský rozvoj a ... láska. Ale dříve, než vám řekneme o lyrické straně BS-line, pojďme specifikovat technické aspekty. To znamená, že minimální systémové požadavky pro počítače: operační systém - Microsoft Windows XP 32/64bit SP3, Microsoft Windows Vista 32bitové, Microsoft Windows 7 32/64 bit, Procesor - Pentium 4 2. 0 GHz nebo ekvivalent, RAM 512 MB, grafická karta, která podporuje DirectX 9c (paměť od 256MB).

Připojte se do hry BS je možné několika způsoby: můžete se přihlásit jako uživatel sociální sítě "Vkontakte", nebo si můžete vytvořit účet na herní platformě GameNet. Za druhé, budete muset kliknout na webových stránkách hry "hrát zdarma" a vyplnit formulář - zadejte adresu e-mailového účtu a heslo a potvrďte souhlas uživatele. Tak, vaše BS v on-line registrace je dokončena.

No, zkontrolujte BS za sebou? Pak vítejte na vzrušujícího světa her «Blood and Soul". Předtím, než začnete hrát BS, budete muset vybrat server. BS-line hra, která běží na více serverech - Theos a Elysium, a novější servery Tario a nebo absolutní.

Další zapojit do vytváření charakteru. Budete vyzváni, abyste čtyř tříd hrdinů:

• Warriors - poslové boha války Volant, jsou pod ochranou posvátných zvířat;

• Šipky - elegantní a apt fotografování tvorové, kteří pod patronací bohyně Dibon;

• Kouzelníci - bůh spravedlnosti Agenona studentů jsou zasvěceni do tajů vesmíru proudí použití magie,

• Pěvci - inspirován múza Arisfeey hudebníci, že jejich hudba může oživit, léčit nebo zničit.

Každá třída jejich zbraně, jejich vlastnosti, dovednosti, a tři větve vývoje: Bojovník Master-Paladin, střelec Ghost-Ranger, Mage Thunderer Priest, Bard apoštol Guardian. Kromě těchto postav, ze kterých si můžete vybrat nejhezčí sami, budete na starost asistent - Elf (také to může být vybrána také). To se bude vyvíjet s vaší postavy v tomto prvku, který se rozhodnete s ním. Jak rostou vaše elf přinese zkušenostní body. Hlavní věc je, nesmíme zapomenout, že "my jsme zodpovědní za ty, kteří zkrotili" - sledujte jej, krmiva, starat se a budete také těžit z něj.

Kromě úspěchů ve své třídě hrát hry on-line BS stojí za to, aby později 20 úrovní můžete připojit na "božskou společnost" tobish se stal bohem. Ale božská důstojnost bude vydělávat - provádět řadu úkolů (jejich jména zde úvodní), která vám umožní získávat body a hvězdy víru. V dostatečném množství, a mohou být vyměněny za výhody, že bůh.

Zahrajte si hru on-line BS tak vzrušující, že každý nový level (dobře, někde asi tucet z nich), je váš hrdina přináší nové příležitosti. Po 20., stanete se bohem, a po 50. se můžete dostat na druhou polovinu, ale ne jen tak, a oficiálně -, aby se zde provdala, je dobrým zvykem. Vytvořte rodina projít speciální "rodinné" questy, získat odměny, a více - komunikovat v jejich samostatné chatu.

Ale jak by žádná legrace hrát BS k rozvoji charakteru, nezapomeňte o hlavního poslání - chránit sebe, svou rodinu, své ligy, atd. atd. Boj o světě, které jste vytvořili, pro ty, kteří byli blízko a milý ve světě «krve a duše".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more