Záložky

Fight Club

Alternativní názvy: Boj

Fight Club Online - na bázi prohlížeče multiplayer online hra, zdarma, je pravda, jev v herním průmyslu CIS. Poté, co vývojáři vydali tuto hru, je to okamžitě se stal standardem pro srovnání jiné podobné hry produktů na dlouhou dobu. A pravděpodobně mnoho lidí už ví, že podobné normy v herním světě on-line hry Fight Club a zůstane k tomuto dni. Je to vše za předpokladu, že počet her, které jsou přesnou kopií této hry roste každý den, ale to, co by dělali herkulovských úsilí vývojářů, jejich výtvory jsou stále ještě nejsou schopni konkurovat Klubu rváčů. Zahrajte si hru on-line Fight Club může každý hráč, který má přístup k internetu, žádný věk nebo územní omezení. To je hra velmi populární a to nejen v SNS, ale i po celém světě.

Připojte se do hry Fight Club nebere moc času, vše, co musíte udělat - zadejte název účtu a e-mailovou adresu a heslo bezpečný přístup k vašemu účtu. Poté, ve své e-mailové adresy obdržíte dopis s potvrzením, že registrace dokončena Fight Club.

Hra Fight Club Online se otevře před vámi svět plný boje a soutěže, ve kterém vítězství omámit a porážka nálada. Hra příběh nemá prakticky žádnou, a vše, co se děje ve hře - nelítostná bitva mezi fantasy postavy: stateční vojáci a věděl hodně o magie kouzelníků.

Systém tříd ve hře neobsahuje nic zbytečné. Můžete si vybrat jednu ze tří specialit vaší postavy - moudrý kouzelník, mocný bojovník nebo predpriimchivovogo obchodníka. Fight Club online hra, ve které můžete rozvíjet svou postavu jakkoli se rozhodnou, aby se to.

Ve skutečnosti, vývoj vaší postavy se příliš neliší od krvácení v mnoha z těchto on-line her. Máte brýle zlepšit dovednosti postavy, které budou k dispozici pro distribuci a zároveň zlepšit vaši hru chráněnce. Z hlavní dispozici jsou čtyři typy vlastností, které ovlivňují, jak se chovat v boji svého hrdinu: vytrvalost, rychlost, sílu a intuice. Kromě těchto parametrů suschestvuyutesche zvláštní vlastnosti, tzv. elita.

Agility - to je to, co dělá vyhnout tělesné rány svého soupeře a v mnoha ohledech - klíčem k přežití v boji.

Power také přímo ovlivňuje svou sílu a určuje, jak silné fyzické útoky budou působit svého hrdinu. Ona také ovlivňuje druh zbraně a brnění budou mít možnost nosit své chráněnce.

Intuice - schopnost předvídat předem akce svého soupeře, a to je ve hře Fight Club je pozoruhodná výhoda. No, vytrvalost - míra kollichestva vašich životů a údaj o tom, jak velký batoh může být váš s vybavením.

Jakmile dosáhnete úrovně čtyři, budete mít možnost studovat inteligenci, sedmý - budou moci čerpat moudrost o desáté - spirituality. Třináctý úroveň bude mít takové vlastnosti, jako je vůle, na šestnáctém - svobodu a devatenáctého váš perosnazhu otevře tento parametr, jako božství. Na první pohled se může zdát, že hrát hry on-line Fight Club je jednoduchá a zajímavá, ale všechny tyto iluze okamžitě rozptýlil, jakmile začnete hrát.

Původní bojový systém používaný v boji Club herních vývojářů používá poměrně hodně on-line hračku a ona opakovaně argumentoval, že může být právem považován za jeden z nejlepších vůbec vytvořené v domácím a zahraničním igroproma.

Hra Battle je krok za krokem, jakmile je uděleno právo provést tah, budete muset vyberte část těla k útoku a oblasti na těle, které bude chránit. Existují čtyři základní oblasti: čas, tělo, nohy a hlava. Můžete také dát blok na jakoukoli dvojici oblastech, které chcete chránit.

Bitvy se také liší v typu použití síly. Mohou být čistě fyzické, magické nebo skupiny. Pro začátečníky, pokud zvláštní druh boje, což je tak rychle, jak je to možné pochopit všechnu moudrost hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more