Záložky

Bounty Hounds Online

Alternativní názvy: Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online hra patří do třídy fantastický multiplayer hry na hrdiny. Akce ve hře se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Takže v 24. století, krvavé světové války 3, vyskytující se ve světě s jadernými zbraněmi, učinila většina území neobyvatelný, a místa, kde to bylo možné žít - na pokraji společenského kolapsu. Od války k lidem v Bounty Hounds Online dostal svůj jaderný program, který, kupodivu, byli schopni zachránit lidstvo: dává lidem příležitost opustit Zemi a cestovat mezi hvězdami při hledání místa k obnovení života. Během těchto cest se setkat s jinými inteligentními formami života.

Pojďme se podívat, co musíme hrát, jaké požadavky musí splňovat systém ji staví před námi? Chcete-li hrát Bounty Hounds Online hladce potřebujeme počítač s operačním systémem Windows XP / Vista / 7, Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB RAM a grafickou kartu Nvidia 9600 GT (512 MB) nebo Radeon HD 3600.

Pokud je náš počítač splňuje systémové požadavky této hry, pak se můžete začít: Bounty Hounds Online registrace trvá jen pár minut času. Navzdory tomu, že ruský jazyk dosud poskytla vývojářům, podíváme se s žádnými problémy. V levé části obrazovky na hlavní stránce oficiálního webu, musíme zadat své registrační údaje. Připojte se do hry Bounty Hounds Online je nás žádá, abychom přišli s uživatelským jménem (jméno hráče), generovat (Heslo) a potvrzení hesla (Confirm Password), přidejte e-mail (E-mail), stejně jako se seznámit s pravidly hry a vlastní politiky Site - dát "klíště". Zleva stáhnout program nainstalovat hru na počítači pomocí zeleného tlačítka v dolní části profilu pole (downlad nyní), nainstalujte jej na registraci počítače Bounty Hounds Online je dokončena, a můžeme ponořit do vzrušující, fascinující a někdy děsivé světě budoucnosti.

Po registraci Bounty Hounds Online hra nás vybízí, abychom si vybrat znak třídy z pěti

Trooper - dobře schopni zvládnout zbraň a může zasáhnout cíl z jakékoliv vzdálenosti. Postavy vzhled: oranžové brýle a lehké šedé forma se žlutými akcenty.

Bio inženýr vytváří různé herní nebezpečnou past, ze které chcete uniknout nepříteli těžké. Na sobě žluté brýle a hnědé s modrými prvky formuláře.

Vědec - melee bojovník, snadno zvládá chemické zbraně. V bitvě není předvídatelný. Používejte masku a modro-modré uniformy.

Agent patří do skupiny špionů, kteří se snaží chytit nepřítele nepřipraveného. Má s bandou různých moderních zařízení pro útok. Oblečený v šedé uniformě.

Artillery - dělostřelectvo, dává přednost boji na dálku a profesionálně se zbraněmi. Na sobě žluté brýle a šedá-modrá vážený formulář s žlutými akcenty.

Hra Bounty Hounds Online umožňuje každému herní postavu, aby si domácího mazlíčka, který může být lepší ve hře, ke zvýšení své zkušenosti a dovednosti, stejně jako dát to tvar. Domácí budou velmi užitečné ve světě Bounty Hounds on-line.

Zahrajte si hru Bounty Hounds Online bude zajímavé zejména pro fanoušky hry pro více hráčů: Hra vám dává možnost provádět skupinové válek proti jiným skupinám uživatelů proti šéfovi a mnohostranných mini-hry proti jiným hráčům.

Hra je velmi zajímavé a vzrušující, na vrcholu grafu, a opravdu se vývojáři snažili vážně. To je dost na to sedět běhání v Bounty Hounds Online hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more