Záložky

Stéblo

Alternativní názvy: Botva

Plant on-line - je bezplatná hra na bázi prohlížeče s krásným smyslem pro humor, jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. V příběhu této hry stojí konfrontace ovce a prasata, kteří se nemohou vynahradit ... Přehrát rostlin

Plant on-line hra nevyžaduje žádnou instalaci klienta a je přístupný z libovolného prohlížeče. Vše, co potřebujete vstoupit do hry, je to Registrovat Botva: Na domovské stránce vyberte herní server (adyn, Dydva, Tytra nebo TURBO), zadejte e-mail a heslo. Dále klikněte na "Přihlásit se" a tato hra Registrovat Plant dokončena. Nyní, když je registrace dokončena Plant, pohybující se na novou stránku, dalším krokem je vybrat si herní postavu: vybrat si oblíbený způsob a frakce podlahu a přijít s vaším jménem postavy.

Plant on-line hra má dvě frakce, to Barantus (ovce) a Piggy (prasata). Počet navržených znaků, dvanáct v každé frakci bylo šest mužských a šest žena. Udělej si svůj výběr ve vzhledu mohou být zdarma, a in-game měnu (zelená). Po všech nastavení, můžete začít hrát rostlin.

Původně rostlin nabízí online hra plnit první úkol. Pro přiřazení bude mít náhradu v podobě zlatých mincí. Relativně hra měna ve hře: zde jsou tři herní měna (aka zdroje) - zlato, krystaly a zelí (zelená). Jaká je měna?

Gold - to je hlavní herní měna hra. Pro tuto měnu lze rozvíjet a charakteristiky čerpadla vaší postavy, koupit vybavení a munici. Zlata, pracovat na farmě, bude se dívat, a dokonce i zlato může být vybrána od ostatních hráčů;

Krystaly - měna se těží v dole nebo ve speciálním mini hry. Díky této měně, můžete si koupit speciální předměty vybavení, které tvoří významný příspěvek k vítězství v bitvě;

Zelení - měna je prakticky kompletní analogové krystaly, které si můžete koupit, šetří se od nutnosti pracovat v dole. Ale hráči, kteří jsou v cechy můžete vydělat greeny, prodej speciální věci na trhu s ostatními hráči, nebo vyhrát v pokeru na kostech v hospodě.

Menu, zvolíte "charakter", můžete změnit svůj avatar, statistiky zobrazení, stejně jako seznámit se schopnostmi charakteru. Tyto schopnosti

Level - zobrazuje průběh růstu charakteru;

Síla - určuje škody způsobené nepřítelem;

Protection - zjistí poškození, které může být uzamčen;

Agility - určuje pravděpodobnost úniku před útokem nepřítele;

Hmotnost - určit, zdraví a rychlosti jeho zotavení;

Odbornost - určuje, zda zasadit dva hity v řadě;

Glory - hodnocení morálních kvalit charakteru.

Zahrajte si hru on-line Botva může dovolit preobretya rád zvířata ("zvířata"), který bude pomáhat v boji. Ale to není vytáhnout malou zásobu úspor.

Hra má mnoho druhů brnění, zbraně, lektvary, a přívěsky. Stejně jako budovy, které jsou v obci (Bench, Sbytnitsa, Kovář, Tavern, farma, Reality, Sanctuary a dobře). Kromě toho existuje ještě školu, pevnost, přístav, Mine (kde pracujete), Vodalka (zde můžete najít dobrodružství, výzvu).

Zahrajte si hru on-line může být složen Plant Guilds, které jsou rozděleny do tříd a profesí. Můžete si vybrat jednu profesi a třídu. Tady jsou:

Zazobanec - Cech obchodníků, branka - zlato;

Workoholik - Guild horníci gól - krystaly;

Pracovitý - Guild zemědělci cíl - Farm potěšení;

Zhelezyachnik - spolek.

Každý cech v Botva on-line, nabízí speciální výhody a zdůrazňuje svůj styl hry.

A hrát hry on-line rostlin lze použít v kombinaci s podobně smýšlejícími lidmi v klanu, pomocí kterého můžete postavit budovu společně, aby se usnadnilo hru.

Mezi dvěma klany v on-line hry Botva, někdy tam jsou války, v případě vážného sporu.

Game Online rostlin natolik rozsáhlá a rostlin po registraci se přihlásíte do hry, se můžete dozvědět mnoho zajímavého. Přehrát rostlin bude legrace!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more