Záložky

Bless online

Alternativní názvy: Bless online

BlessOnline - bezplatná multiplayerová hra na hrdiny klient fi žánru vyvinut ve středověkém stylu. Projekt od korejské společnosti Neowiz schopen vykonávat vážným konkurentem současných her obdobných předmětů. Hra je instalován na BlessOnline moderní Unreal Engine 3 a grafiky je jedna z výhod tohoto virtuálního světa. Děj se na první pohled může zdát povědomý, ale trvalo úzké hru, najdete spoustu zajímavých míst. Nesmiřitelní nepřátelé patřící do dvou frakcí, jako je EU a Hieron stále nemohou najít společnou řeč. Jako součást nepřátelských frakcí setkat zástupci různých ras. Hot bitva a zuří na herních místech. Můžete očekávat, že šarvátky, obléhání hradů, epické bitvy na souši, nezapomenutelné dobrodružství v každém rohu obrovského vesmíru. Není divu, že projekt zaměstnáno asi 150 lidí, produkt ukázalo opravdu hodný a perspektivní. Proč ne, aby se v tom?

Chcete-li dostat do hry, měli byste si stáhnout a nainstalovat klienta na vašem PC. Jsme rádi, že chtějí vrhnout do víru fantastických událostí, že to nemusí nutně mít fantazie počítač. Dokonce i když váš přítel má skromné ​​parametry železo, na tom nezáleží. Po systémové požadavky pro tuto hru jsou poměrně loajální, a ne vyděsit uživatele, ale spíše naopak, přispět ke zvýšení jejich počtu. Ano, a proces instalace klienta je velmi jednoduché. Jen nezapomeňte, že musíte nejprve vytvořit účet. BlessOnlineregistratsiya trvá jen pár minut. Zadejte e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo. Pak můžete kdykoli vhodném pro vás budou moci vstoupit do hry.

Spuštění hrát hry on-line BlessOnline, musíte se rozhodnout, co bude váš hrdina. Volba je, stejně jako tolik jako 10 závodů a 8 tříd. Vaše schopnosti budou do značné míry záviset na příslušnosti k třídě. Perechislimihvseh

- Bersreker (silné, přináší smrt, sugestivní odpůrci se obávají, není zvyklý uznat)

- Guardian (stateční obránci říše, kteří jsou vždy připraveni postavit se do posledního, a jejich mečem a štítem jsou spolehlivé asistenti)

- Ranger (vynikající špioni, průvodci držet pasti jsou schopny zasáhnout nepřítele nečekaně z dálky)

- Paladin (silný, dobře vycvičených vojáků, tam je něco božského a majestátní)

- Mage (bydlení podle právních předpisů magie a logických moudrých mužů, mnozí z nich mají tendenci vytvářet nová kouzla)

- Warlock (kouzelníci a čarodějové zrádné, aby se podobal démony z jiných dimenzí)

- Mystic (perfektně vyvážený třída, jejímiž členy jsou relevantní pro útoky, a na obranu, a dokonce schopni léčit)

- Assassin (profesionální zabijáci, různé nečekané akce a mlčenlivý, kromě toho, že jsou překvapivě hbité).

BlessOnlinebesplatno nabízí, aby se stal jedním z výše uvedených znaků. Ovládání svého hrdinu, budete muset udělat vše pro to, vidět to vyvíjí. Dbejte na to, a že voják byl dobře vyzbrojen. Všimněte si, že k dispozici zbraně, závisí na tom, kdo jste. Takže tam přijde čas jít do rozlohy herních míst a vzít BlessOnlineigrat naplno! Plnit různé úkoly, statečně připojit se k bitvě, si spojence a dokázat všem kolem nich, které jsou nejen schopny přežít uprostřed všeho chaosu, ale také se slušnou pozici. Mějte na paměti, že síly, musí být ve srovnání se skutečnými hráči, kteří mají přesně stejný jako máte své touhy a ambice. Ale porážka nepřítele - skutečné potěšení!

Hra je schopen zájmu a zkušených hráčů, a ti, kteří jsou ve světě fantazie nový. Ocenit své přednosti, které zažil vše na své vlastní zkušenosti. Nechte oprávněné nejdivočejší očekávání!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more