Záložky

Black City

Alternativní názvy: Black Town

Black City on-line - bezplatná multiplayerová hra na hrdiny, který je zasazen do post-apokalyptického světa, ve stylu cyberpunku. Black Town on-line vám řekne o světě, který přežil výbuch supernovy bomby. Tyto oblasti, které přežily byly zaplaveny. Lidé již dlouho žili v útulcích, pak se roboti začali budovat nová města. Někteří lidé se teleportuje těchto měst, někteří se rozhodli vybudovat své vlastní.

Online hra Black Town je optimalizován pro Internet Explorer 6 prohlížeči. 0, takže vývojáři nezaručují správnou hru, v jiných prohlížečích. Některé další program, hru nainstalovat nemusí být staženy.

Připojit Black City ve hře zabere trochu času, a vezme vás do post-apokalyptického města. Černá města vyžadují zadání

- Oprávnění - uživatelské jméno potřeby

- Přezdívka - pro zobrazení ve hře pod stejným názvem, budete znát všechny hráče,

- Heslo, zopakujte to,

- E-mail

- Kód z obrázku.

Takže budete muset přijmout dohodu uživatelem a přečtěte si pravidla. Nezapomeňte zahrnout příslušné políčko, zda chcete, aby se vám dopis od správy projektu a ostatními hráči. Black City Online registrace končí, když potvrďte svou účast ve hře kliknutím na příslušný odkaz v e-mailu, který přichází na vaše zadanou e-mailovou adresu.

Black City on-line hra vám nabízí možnost vytvořit si postavu s těmito počátečními charakteristikami:

- Síla

- Endurance

- Inteligence,

- Good luck

- Agility.

Tyto charakteristiky se zvýší v závislosti na zkušenostech, které jste získali. Jen zkušenost bude záviset na tom, jak rostou úroveň vaší postavy. Charakteristika také ovlivnit, kolik munice může přenést svou postavu, co jeho sílu nárazu a porazit nepřítele.

Během bitvy, když budete hrát hry on-line Black City, na různých částech těla oponenta objeví postavy. Tato čísla ukazují procento destrukce, že jste to díky kvalitní, stejně jako pravděpodobnost bít. Samozřejmě, že tato čísla neberou v úvahu skutečnost, že nepřítel může použít, aby se vyhnul nebo protiútoku. V případě, že budete zničit svého soupeře v ringu, budete vydělávat bonusy a odměn. Vyhodit do hlavy dává dvojité vítězství.

Online hra Black Město má tři druhů bitvy v závislosti na vzdálenosti

- Pokud se objeví pěst váš soupeř, tento souboj,

- Nůž - boj nablízko zbraň

- Gun - pistole bitva, která má vliv na vzdálenost.

Když budete hrát online hry Black City a toulat důvody, pak zatímco se vaše postava může mít tři režimy:

- Agresivní (červená), což znamená, že chcete bojovat s každým, kdo se sejdou a budou útočit bez varování,

- Normal (žlutá), pro jiné to znamená, že budete bránit, a, příležitostně, může napadnout tento režim je ve výchozím nastavení povoleno

- Mírové (zelená) neumožňuje čekat na soupeřova tahu a dál o své činnosti.

Black City on-line hra si myslí, že prohrál boj, pokud v době spuštění je hit body, nebo pokud si krok do poslední buňky v kruhu.

Když hrajete v Černém City, budou hlavními bojuje se o speciální prsten. Přicházejí v takových druhů

- Duel, během nichž budete moci bojovat s jedním jiný hráč, nebo proti umělé inteligenci, pokud nejste ochotni tam bojovat,

- Jeden proti všem - pro hráče s více zkušenostmi, jste proti

- Team Battle - aplikace pro tento boj předem sloužil dvě skupiny hráčů,

- Chaos - každý sám za sebe bez jakýchkoli omezení na úrovni boje, trvá tak dlouho, dokud tam bude jeden vítěz.

Když hrajete v Černém City, můžete se dostat do světa budoucnosti a stát se nejsilnější bojovník tam.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more