Záložky

BiteFight

Alternativní názvy: BiteFight 1. Kraj

BiteFight on-line - je bezplatný role-playing browser hra vztahující se k žánru PTG (perioda hry), to znamená, že hra může být vypnut a vypnout kdykoli, a všechny akce charakteru budou prováděné v určitém čase. Online hra BiteFight, mluví o věčné konfrontace mezi upíry a vlkodlaky.

BiteFight online hra nevyžaduje žádnou instalaci klienta a hry dostupné v téměř libovolném prohlížeči.

Aby bylo možné začít hrát hru zaregistrovat BiteFight: Na domovské stránce klikněte na tlačítko "Registrace" na následující straně, vybrat si pro sebe jednu z ras (Vampires nebo Vlkodlaci, se spolu se příliš neliší, s výjimkou a to jak ve vzhledu a ikony závodu vyrábí potraviny). Další, zadejte do polí registrační nick (jméno), hesla a vašeho e-mailu. Pak souhlasíte s podmínkami služby informacím a jejich ochraně, a že BiteFight Registrace je dokončena, můžete si začít hrát.

Chystáte se do hry, klepněte na tlačítko "Procházet", můžete provést změny na vašem profilu (vybrat pohlaví a přizpůsobit vzhled), podívejte se na statistiky, zlepšení bojové, získat talent.

Každá postava má určité schopnosti: síla, obrana, Agility, Endurance, Charisma, zkušenosti a vitalitu. Kromě schopností, je jich tam osm aspektů, které popisují povahu postavy: Muž, znalosti, Objednat, příroda, zvíře, ničení, chaos a dezintegrace.

BiteFight on-line hra má tzv. oblastí - je křišťálové koule, které mohou dočasně zlepšit věci. Vliv působí na každého kusu vybavení, ale pokud změníte zbraně během akce sféry, bude efekt působit na nové zbraně. S pomocí některých oblastech můžete přistupovat talent.

Zahrajte si hru on-line můžete BiteFight zakoupením premium účet (stav Lord of Shadows). Vzhledem k tomuto stavu:

1) Neprovádí se žádná reklama médií třetích stran;

2) Pro aktivaci budete dostávat denní poplatek zlato;

3) Dvakrát regenerace akčních bodů;

4) 50% více akčních bodů;

5) Rozšířené hledání odpůrci;

6) Statistiky lovu;

7) Další lektvar 100% obnovu zdraví;

8) Jednotlivé obrazy postav (změnit své pohlaví, barvu pleti a očí, stejně jako mnoho dalších. atd. )

9), 5 další složky pro vaše systémových zpráv.

Play BiteFight různé věci, které můžete koupit in-game měnu: zlaté (základní měna) a ignitsit / krystalů (další měny za to, mimochodem, můžete si koupit stav Pána stínů, 14 days/15 ignitsita). Ignitsity lze zakoupit za "skutečné".

Pokud máte chuť změnit závod to může být provedeno s pomocí Stone reinkarnaci (automaticky opustit svůj klan, a pokud jste tvůrcem klanu, bude propuštěn). Prodám tento kámen může ignitsitov 50.

Všechny činnosti, včetně boje se stalo ve hře pomocí herní specifických textových polí. Hráči nemají vliv na dění ve hře, všechny výsledky jsou automaticky vypočítá a zobrazí na obrazovce.

Pro výrobu potravin a zlata (lze použít pro čerpání dovedností a zlepšení jejich doupě), budete muset jít na lov

Manhunt - zde budete muset běhat hledá lidi, aby si požadované zkušenosti, zlato a hornictví;

Lov na opačné závodu - zde je třeba útočit na hráče na protější závod, kde vítěz získat zlato a zkušenosti, a pro případ ztráty - jen ztratit zlato.

Zahrajte si hru on-line BiteFight, vydělávat hra měny potřebné věci a dovednosti mohou být v těchto místech

Hřbitov - můžete poslat svou postavu do práce včas 1-8 hodina zlata a zkušeností

Cave - zde můžete bojovat s démony z 10 na 30 minut (s prémiovým účtem - 5-15 minut), která se odečítá od doby lovu

Trhu - zde si můžete dát své věci na prodej a kupovat od ostatních hráčů (toto je jediný způsob, jak přenést věci ve hře). Nabízení k prodeji chcete zaplatit trochu zlata

Krčma - zde si můžete vzít quest, jednu ze 4 úrovní (jednoduché, střední, těžké a odborných).

BiteFight Game 1. Kraj má spoustu zajímavých funkcí. Například: můžete hrát v BiteFight komunikaci s ostatními hráči pomocí fóra, ale pokud chcete rozšířit své schopnosti, můžete se připojit do klanu nebo si vytvořit vlastní.

Obecně platí, že hra je hoden pozornosti a BiteFight registrace otevřou dveře v jejím světě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more