Záložky

BioShock

Alternativní názvy: BioShock

Hra BioShock - projekt 2K Boston , což je first-person střílečka s RPG prvky. Uživatelé mají vrátit do fikčního světa a ponořit se do vzrušujících dobrodružství. Děj vypráví příběh o vývoji okamžité a ne méně prudký pokles mimořádné podvodním městě Rapture. Jeho tvůrce chtěl shromáždit v rámci svých bannerů jedinečnými osobnostmi, nejvíce talentovaných lidí, kteří si zaslouží žít ve svobodné společnosti. Podle plánu ambiciózní milionář Andrew Ryan a tato jedinečná lokalita pro muže génia měl být nový typ společnosti doslova. Ryan věřil, že nekompetentní lidé nemají v takovém nádherném koutě dně oceánu. A stejně jako v prvním všechno šlo podle plánu, ořechový podnikatel podařilo vytvořit požadovaný idylu. Ale velmi brzy se první problémy objevily. Není nic divného, ​​že v ideální společnosti, nikdo se objevil vařit jídlo, zapojit se do opravy, čištění a péče o ostatní potřeby pro domácnost. Tato situace vedla ke vzniku černého trhu. Zákaz kontaktu s vnějším světem pouze problém ještě horší. Zde také zasáhl případ, který vedl ke konečnému pádu utopie. Objev látky zvané ADAM stává fatální okamžik. Látka produkovaná měkkýšů, jak se naučil německy genetik Brigid Tenenbaum, může dát lidem nadlidskou sílu. Touha vlastnit tuto látku vede k dílčímu společnosti. Nyní i tvůrce město opustil myšlenku podpořit ránu před zákony. Chamtivost zatemňuje mysl, protože výroba přípravku, který obsahuje cenné látky přináší pohádkové zisky! Co to všechno vede? Přečtěte si o tom, a bude moci zasahovat do toho, co se děje, každý, kdo vyřešil stáhnout BioShock.

Spusťte na vašem monitoru BioShock, budete se v herním světě jako Jack, který je jediný, kdo přežil z zřícení letadla pro cestující. Jack náhodou spadne do podmořského světa a zde v kontaktu s ním přijde muž jménem Atlas - vůdce odboje. Atlas hlavy těch, kteří se odvážili bojovat proti síle Ryan a on je nyní připraven pomoci Jack zvyknout si na tomto světě, čeká na znamení účasti vděčnost nováček na těchto operací, které mají být provedeny, aby pomstil mosazného hostitelské město. Jack se učí neuvěřitelný příběh Adama a látky, jak Frank Fontaine založena společnost zabývající se vývojem řady genetických modifikací s názvem "plazmidy." Použití těchto látek má populaci nenapravitelné následky. Nejen, že tyto výrobky obsahují výše uvedené služby ADAM, takže jsou stále neodolatelná způsobit závislost. Potřeba více léku se zvyšuje každým dnem a pak promoce Brigid Tenenbaum se dozvěděl, jedna šťavnaté detaily. Máte-li dát škeble v lidském těle, začne produkovat 10-20 krát více cenné látky. A jak je požadováno pro takové operace těla, strádající, bezmocné sirotci Frank Fontaine udělal Počítače korýšů, které se staly implantované v dutině břišní dívky. Poté, co se naučil všechno, Jack stojí před volbou: pomoci obnovit lidskost malou sestřičku nebo zabít, tak extrahování ADAM nešťastné. Z tohoto rozhodnutí bude nakonec záviset na konec hry.

Samozřejmě, máte logicky vzniká otázka, jak BioShock hrát? Takže pár slov o hratelnosti. Budete jako Jack cestovat do míst, a pak bojování mimo nepřátelskou populaci. Když byl celý příběh Adama, mnozí vesničané v dolní části Atlantic zmutoval. Je s těmito mutanty musí bojovat hlavní postavu. Také, hra zahrnuje sběr bioshoke zbraně výstroje a plazmidy. Bez vyhrazených zdrojů, jak přežít, je prostě nemožné. Během hry budete mít možnost zlepšit svou postavu. Ti, kteří se BioShock pc download, měli byste vědět ještě jednu věc. Hra obsahuje tři úrovně obtížnosti, a to, lehké, střední a těžké. Liší se v tom, že zvyšuje zranitelnost hrdiny, a soupeři jsou stále silnější. Takže se vyplatí být připraven na některé potíže. Ale jak to je zajímavé projít všemi testy a aby bylo dosaženo požadovaného! Protože jste si vybrali ke stažení Bioshock, neváhejte chvíli delší. Lítost tato volba není nutné, protože hra přinese hodně vzrušující zábavu a bohaté emoce!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more