Záložky

Velká farma: Mobilní sklizeň

Alternativní názvy: Velká farma

Game Big Farm: Mobilní sklizeň vybudovat úspěšnou farmu.

Mnoho lidí si váží sny vlastního vlastního pozemku, ale nikdo si tyto fantazie neuvědomuje. Pokud jste blízko práce farmáře, mobilní hračka Big Farm: Mobile Harvest od developera Goodgame Studios se mu líbí. Představte si, jak se probudíte s prvními paprsky slunce a než otevřete oči, vychutnejte si zvuky, které k vám přicházejí. Je to hezké morčecí prasata, beraní jehňat, slepice, kokršle a kravy vyžadují, aby byly dojené.

Pokud nemáte dům ve vesnici, musíte naléhavě potřebovat Big Farm: Mobile Harvest ke stažení, protože je zdarma. Zde najdete nové přátele, kteří se vám rádi hrají takhle. Herní proces je také zdarma, ale pokud chcete urychlit některé procesy, použijte nákupy v hře. Pokud je však nepotřebujete, stačí je zakázat v nastaveních a nebudete se obtěžovat nabídkou platit za určité zboží nebo služby. Další dobrou zprávou je, že můžete stáhnout Big Farm: Mobile Harvest do počítače. Zde se rozšiřuje, několik současně s mobilní verzí, můžete vyvíjet počítač, porovnávat verze a výsledky, stejně jako mít vždy přístup k vaší oblíbené zábavě.

Rušíme rukávy a jdeme na postele.

Budete mít sousedy, kteří budou v případě potřeby ochotni pomoci. Někdy však potřebují pomoc, takže buďte také dobrým sousedem s vámi. Hráči se potěší, že lidé zde nejen tvrdě pracují na prosperitě svých farem, ale také vědí, jak se bavit. Organizují veletrhy, slaví svátky, dělají si své dárky a předávají úkoly. Aktivně se podílíte na životě vesničanů, stanete se součástí velké a přátelské rodiny.

Game Big Farm: Mobile Harvest má spoustu hezkých rysů:

Je čas se otestovat v podnikání a zasít první semena v zemi.

 • Krásná grafika
 • Postupné rozšiřování zón pro nové budovy nebo pole
 • Zvýšení na vyšší úrovně v důsledku pokroku
 • Objevují se nové budovy, které je třeba zlepšit
 • Široký sortiment rostlinných a živočišných kultur
 • Ability k výrobě produktů ze surovin
 • Přístup k obchodování na trhu
 • Rychle dozrávají, spokojují s bohatou plodinou. Všechno, co budete produkovat: zelenina a ovoce, stejně jako živočišné produkty, to všechno jde do vašeho skladu a odtud je distribuce, která je pro prodej, to je úkol, který je ve výrobě.

  Big Farm: Hra Mobile Harvest zahrnuje akumulaci zkušeností, účtů a bonusů. Každá součást je nezbytnou součástí herního procesu a zajišťuje úspěšný vývoj. Nepokoušejte se nafouknout cenu nabízením produktu na trhu. Nezapomeňte, že jiní hráči prodávají podobné produkty a pokud se jejich nabídka zdá být zisková, budete ignorováni. Snažte se včas provést aktuální věci. Skutečnost, že je čas na to, abych dělal to nebo ono dílo, budu upozorňovat na předměty, potřebuji zalévání nebo je třeba shromáždit zralou sklizeň, domácí zvířata chtějí jíst nebo je čas smradit jehňata, mléko krav, sbírat vejce od slepic.

  Nezapomeňte na scenérii. Hra Big Farm v domácím obchodě obsahuje řadu roztomilých předmětů, které zdobí váš majetek. Prožijte mezi paddocky pohodlné pěšiny z kamenů, rostlinné růžové keře, rostlinné květinové záhony s květinami, nastavené lucerny a altán. Když máte pocit, že farma skutečně rozkvetla, pozvěte hosty, aby mohli vyhodnotit výsledek. Také vy můžete jít navštívit, možná se tam naučil zajímavé nápady pro sebe.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more