Záložky

Battlefield: Bad Company

Alternativní názvy: Battlefield: Bad Company, Battlefield Bad Company, battlfild

Herní Battlefield : Bad společnosti - taktický multiplayer first-person střílečka, tie příběh, který se odehrává ve fiktivní zemi někde ve východní Evropě. Tvůrcem této produktové řady - společnost DICE , a vydavatel aktů Electronic Arts . Uživatel bude muset účastnit konfliktu mezi USA a Ruskem. Ty jsou transportovány do světa, uspořádané podle typu sandbox, ve kterém se všechno změní v závislosti na situaci. Bojiště se neustále mění, nutí hráče používat různé taktiky vyhrát. Jakmile běh hry a před vašima očima blýskl obrázky Battlefield : Bad společnosti video, bude zaměření 222. praporu, který se skládá z trestné činnosti a ostatních kluků, že vše, co v tomto životě péči. Tento prapor známý jako " Bad společnosti ». Jakmile se na bitevním poli kluci havaroval, a oni pochopili, že nejsou jen boje s ruskými vojáky, a vypořádat se s žoldáky. Jeden ze zástupců výše uvedených skutečností je v Batalha nepřátelského bojovníka v kapse zlata. To znamená, že žoldáci pro svou práci nedostávají žádné peníze, a ušlechtilý kov. Po přemýšlení o neočekávaném objevu Preston "Nováček" Marlowe, Samuel "seržant" D. Radford George Gordon "Heg" Haggard a Terrence "Sladké" Sweetwater (222 Kluci z TH prapor), dospěl k závěru, že tato skutečnost ke svému prospěchu. Vzhledem k tomu, tímto způsobem můžete snadno vydělat! Spotřeba chtíčem bohatství, oni rozhodnou se jednat. Aby nedošlo k mýlí zajímavé události a být přímým účastníkem ve všem, co se děje, stačí Bad společnosti download.

Nastavení hry na PC a spustit to není těžké. Kromě toho, Battlefield : Bad Company systémové požadavky zcela loajální a nebude překážkou. Každý se může těšit na hru, která potěší mnoho z jeho rysů. Pojďme prozkoumat podrobněji. Bad společnosti Hra nabízí tyto výhody: moderní engine Frostbite, poskytuje interaktivní a zničitelné světa (například výbuch domu se zhroutí a je nemožné skrýt před kulkami), fascinující příběh, ve kterém je náležitá pozornost věnována jedné společnosti, stejně jako tematicky oprávněné multiplayer. No, samozřejmě, taktická složka, která dělá vaše akce smysl, ne bezduché. A hráči ocení bohatý arzenál. Budete mít k dispozici velmi odlišné Weapon Battlefield : Bad společnosti . Ale to není úplný seznam. Nelze dělat ve válce, a bez techniky. A takové případy jako CAV hlídková loď a stejně dostupné pro všechny strany. Poté, co začal boj, si opravdu jisti, jak bohatý a rozmanitý BF Bad společnosti .

Rychle Battlefield : Bad společnosti download plně si vychutnat hraní a socializaci s ostatními uživateli! Proč se nudit, když se můžete pobavit na plný? Příjemné zážitky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more