Záložky

Battlestar Galactica Online

Alternativní názvy: Batlstar Galactica Online

V této galaxii, jsou tam dva závody na výběr přehrávač - lidé a Cyloni (roboti). Aktualizace kosmické lodě, hráč může vytvořit silnou armádu zachytit a zničit nepřítele. S každou misi dokončit otevřít neprozkoumané tajemství vesmíru, a tým je stále silnější a získat nové dovednosti a příležitosti útoky.

Velkou výhodou je, že 3D grafika, takže bitva velkolepé a barevné.

Další dítě, vyrobený v žánru hry prohlížeče založené na téma sci-fi nejen poskvrnil jeho obraz, ale také překonal očekávání mnoho fantastických her tohoto žánru. Představujeme vám skvělou hru pro každého, kdo není cizí Fiction: Battlestar Galactica Online.

Myslím, že mnoho lidí ví, že slavná firma, developer Bigpoint je považován za skutečný mistr v on-line počítačových her, a ještě více - online role-playing hračky browser-based. Její další dítě, vyrobený v browser hra žánru na téma sci-fi nejen poskvrnil jeho obraz, ale také překonal očekávání mnoho fantastických her tohoto žánru. Představujeme vám skvělou hru pro každého, kdo není cizí Fiction: Battlestar Galactica Online.

Ihned příjemně potěšen, že i když on-line hra Battlestar Galactica Online a prohlížeč založený, ale grafika není horší než jeho klient starších bratrů. Háček je v tom, že při tvorbě hry byl používán skutečný trojrozměrný grafický engine tak, aby každý hráč mohl získat skutečnou radost ze hry, ne zamorachivayas systémové požadavky. Mimochodem, pokud Battlestar Galactica Online můžete hrát i na nejslabší v počítači, protože žádné minimální systémové požadavky pro hru tam. Jen je třeba mít aktivní připojení k internetu a prohlížeč.

Připojte se do hry Battlestar Galactica Online nebude trvat velmi dlouho a bude rozumět každý. Vše, co musíte udělat - zadejte název vaší herní postavy, hesla pro přístup ke hře a e-mailovou adresu, na kterou budete upozorněni, že registrace Battlestar Galactica Online je dokončena.

Obecně je třeba poznamenat, že řada sám o osudu Battlestar Galactica - je to kult, jídlo jeho zvláštní atmosféru, která se ponoří do hry Battlestar Galactica Online hry on-line. A v procesu tvorby hry, vývojáři tráví dost času, jen vytvořením této atmosféře se, jak mnoho fanoušků tohoto žánru říci, že Battlestar Galactica Online hry on-line - je to, jako by skutečný série, animovaný přímo na vašem počítači. A to je třeba poznamenat, že ne jeden prostor bitvy, násilné střety a zrádné intriky bohatých v této sérii, ale také jeho filozofický komponenty, jemně tkané do příběhu. Máme jedinečnou příležitost podívat se na to, co může být v budoucnu, a proč se to stalo takhle, a ne jinak.

Ve skutečnosti, hlavní odpůrci lidské rasy Battlestar Galactica Online - Cylony, androidi, s obrovskými duševních a fyzických schopností. Jen málo lidí ví, ale jakmile byli asistenti i u lidí, ale vzbouřili a vzplanul válku proti svým tvůrcům. A teď, po téměř půl století od první války Silonskoy roboti rozhodli udělat zatáčku, odesílání své ozbrojené síly v každé z dvanácti kolonií, ale Battlestar Galactica se podařilo uniknout z kruhu obklíčení a vytyčit kurz pro již zapomněl a pochybné existence mateřské planety s podivným názvem "Země". Zde je taková komplikace nám splňuje hru.

Počínaje hrát, můžete si vybrat, jak jejich rasu nebo rasou lidí nebo Cylon závod. To vše záleží na vás. Za to, že budete mít výběr box je vzhled vaší postavy. Musím říci, že tato část hry vývojáři nemají zaplatili spoustu času, ale nepropadejte panice, protože ve většině částí hry, ovládáte loď a váš mentee bude uvnitř. I když máte pravidelně hrát a Battlestar Galactica Online je on-line za hrdinu.

Úkoly a mise jsou realizovány především chvála potěší nejen studovat a linearitu, ale také interaktivita různých questů, saturace dynamických scén a velmi příjemné odměny za jejich provedení. Zahrajte si online hru Battlestar Galactica Online od stávat nepoužitelný hezčí.

Tak, shrnující všechny výše uvedené, je třeba poznamenat, že pokud opravdu touží po dobrodružství a chtějí být v prostoru mezi nespočet hvězd a planet - bezpečně začít hrát Battlestar Galactica Online a dokázat všem, že jste největší Tento prostor hrdina, který může zachránit celý vesmír!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more