Záložky

Space Battles

Alternativní názvy: Battlespace

Bitva Space on-line - je zdarma vojenská strategie prohlížeč založený on-line hra, která vás dostane do cizích světů a nekonečnou rozlohu galaxií.
... Série neúspěšných pokusů přinesla naši planetu katastrofální ztráty na životech a 2240 byl rokem, kdy lidstvo bylo na pokraji vyhynutí. Je čas zachránit situaci bylo velmi málo a všechny nějak obyvatelné planety šel lodí s osadníky ...

Registrace Space Battles ve hře je jednoduchý a vyžaduje vyplnění těchto polí jako:
• Vstup
• Heslo
• E-mail

Další budou moci vybrat planetární systém a vlastně planetu sám, který bude pro lidi pobytu. V současné době k dispozici ve hře dvou vesmírů, je to Beta a Gamma, jsou rádi, že se vám v náručí.

Zahrajte si hru on-line vesmírné bitvy tak vzrušující, že přejdou na jinou hračku nechce.
Musíte stavět solární elektrárny, kovové důl, krystal a deuterium, které by byly nutné k letu kosmické lodi a prostor pro rostliny. Konstrukce laboratoř, budete učit se nové vesmírné technologie, které vám umožní i nadále vytvářet výkonné motory pro kosmických lodí a rozvíjet infrastrukturu vaší planety. Kromě toho, budete muset stavět různé obchody a továrny na výrobu robotů. S tím vším se můžete postavit loděnici, kde to bude možné postavit kosmické lodě a různé ochranné konstrukce.

Online hra Space Battles poskytne příležitost nejen k rozvoji jejich infrastruktury, ale také zapojit se do špionáže, a útoky na své sousedy a zachovat prostor bitvy.

Play Space Battles učitelé vám pomůže, pokud máte potřebu této pomoci. Jaký je význam takové pomoci, faktem je, že v průběhu hry u nových hráčů, mohou zažít řadu otázek, které lze nastavit tak, že v herním chatu. Pokud někdo souhlasí s tím, aby jednala jako rádce a pomoc v raném stádiu k řešení všech vznikajících problémů na vaší straně, vaše odměna poradce pro takovou pomoc bude hrát bonusy. Proto obě strany s takovou spolupráci se každý sám.

Space Battles on-line hra, s výjimkou instruktorů, které nabízejí další pomoc tzv. "policisté". Nesmí být zaměňována s mentory! Policisté vám pomůže rychle dosáhnout úrovně rozvoje tím, že zlepší některé vlastnosti (např. zvýšení výkonu motoru lodi nebo zvýšit produktivitu dolů). Pro muset zaplatit kuidami (tato měna ve hře) jako pomoc.
Kuidy lze koupit za skutečné peníze (WebMoney, SMS, přímé platby), nebo tím, že přitahuje nové hráče. Pro kuidy můžete koupit nějaké věci a herní výhody.

V kuidov v online hře Bitva prostor má jinou měnu - kreditů. Můžete si vydělat kredity, které se účastní výprav zapojených do obchodu nebo plněním misí. Tato měna se používá hlavně pro výpočet mezi hráči.

Hrát hry on-line vesmírné bitvy, budovat své impérium, vy sám, a můžete vytvořit alianci a vést ji. Pokud chcete, můžete se připojit k existující alianci, ale je třeba vědět, co spojenectví nejsou statické, ale jsou stále ve válce s někým a dělat mír, útok a obranu.

Chci říci pár slov o tom, jak se bitvy jsou v této hře: Bitva sám, jako takový, ne, že je ve formě zprávy o herních činností (tj., kdo dělal co).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more