Záložky

Souboje pro Glory 2

Alternativní názvy: Bitva o slávě 2

Pokud jste přitahuje a fascinuje světovou válku, pokud ve svém reálném životě si nikdy účastnit se velkých bitev (a chcete), on-line hra bitvy pro Glory 2 se otevře před vámi světovou válku s jeho přednosti a nedostatky.

Chcete-li hrát hru Battles for Glory 2 on-line, budete potřebovat počítač, který splňuje následující požadavky na systém: Pentium 4 2. 0 GHz, RAM 512 MB grafická karta: NVidia GeForceFX 5700 nebo ATI Radeon 9600, asi 9 GB místa na pevném disku a připojení k internetu. Souhlasím požadavky jsou malé.

Registrace Souboje pro Glory 2 je velmi jednoduchý. Prosím, jděte do menu Quick Start, stáhněte a nainstalujte si klienta a náplast (speciální programy, které vám pomohou vyhnout se všechny druhy chyb). Dále vytvořte svůj účet - vymyslet název hry a zadejte ji do příslušného pole níže zadejte heslo a e-mailovou adresu. Aby bylo možné zaregistrovat v herních bitev pro Glory 2 byl dokončen, přejděte do složky Doručená pošta a klikněte na odkaz. Souboje pro Glory 2 on-line registrace byla úspěšná a nyní můžete spustit hru. Spusťte klienta, zadejte název účtu (nebo uživatelské jméno) a heslo, vytvořit novou postavu a začít užívat hru.

Game Battles pro Glory 2 online vás zavede do světa trojrozměrné bojiště, kde se vaše cílem je základní - to je zabavení území ve vleklé konfrontaci mezi stranami, protože velmi velké množství zdrojů, ve hře je jen z okupovaných území. Advantage Souboje pro Glory 2 on-line je sociální složkou hry. Co to znamená? Ve hře se můžete stát členem jedné z pěti závodů, které mají jedinečné vlastnosti a povolání. Race jsou daleko od sebe a jsou stále ve válce, takže vztah ve velmi silné závodu.

Je to zábava hrát hry on-line bitvy for Glory 2, můžete zvýšit pořadí jejich rasy zvýšením počtu zástupců a expanzi na okupovaných územích. Zkuste své vůdčí schopnosti - protože úspěch vaší rasy závisí na úspěchu svých vůdců, kteří vám budou stát. Ale co je lídrem bez asistentů - můžete jmenovat tři asistenty (archons), kteří budou plnit své rozkazy.

Bitvy na Glory 2 online hře je klíčové objekty města, které představovaly tři řízené mobilním Outpost vybírat daně z území. Během hry budete obléhat město, ale nezapomeňte zničit hlavní město příznak musíte také odstranit vedlejší příznaky, které jsou umístěny ve městě. Vezměte město není tak snadné - ale vaše zručný taktické myšlení vám pomůže.

Jak úspěšně a snadno přehrávat Battles for Glory 2, jak vyhrát - odpověď je jednoduchá: shromáždit co nejvíce artefaktů, jakmile obsahují významné množství starých sil, které pomohou zvýšit vaši rychlost závod, fyzickou a magickou sílu a ochranu, přesnost a hbitost, a další. Je důležité mít na paměti, čím více jich máte artefakty, silnější jejich účinek. Artefakty neztrácejí.

Můžete vytvořit cech a zachytit pevnost, objevují další schopnosti a dovednosti. S jeho arzenálu pevnosti, můžete vytvořit celou řadu aliancí s jinými vlastníky pevností.

Bitvy na Glory 2 je jednoduché hrát a vzrušující. Full-scale bitvy a obléhání, bude různé rasy s multifunkčními postav vám neobvykle živé emoce a pocity.

Hra Battle for slávy 2. bere spoustu legrace!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more