Záložky

Bitva o nesmrtelných

Alternativní názvy: Bitva o nesmrtelných

Bitva o nesmrtelných Online - zdarma multiplayer online role-playing hra od společnosti Perfect World Pekingu. Je třeba říci, že tato tudiya již dlouho etabloval jako vynikající tým vývojářů a dizeynerov produkovat slušné herní průmysl produktů, a hra Battle of the Immortals není výjimkou. Battle of the Immortals on-line hry, je starší bratr slavného Perfect World.

Připojte se do hry Bitva o nesmrtelných nebude mít moc času. Vše, co musíte udělat - vyplnit několik polí s názvem účtu, hesla, nastavení národního prostředí a potvrdit registraci prostřednictvím e-mailu, který obdržíte potvrzovací dopis a odkaz na stažení klienta je. Tak registrace Battle Of The Immortals je dokončena. Bitva o nesmrtelných online hry, překvapuje nás svou krásou na první pohled.

Získání znak začíná hru s vytváření charakteru okna, a od tohoto okamžiku je zřejmé, že konstruktéři usilovně pracovali pero, aby se obraz hry Bitva o nesmrtelných on-line živé, bohaté a příjemné na pohled. A je třeba poznamenat, že se to opravdu dobře. Celkem v tomto bodě ve hře je jich tam pět tříd - Berserk, Vyvolený Slayer, Mage a Heretic. Zajímavá hra houpačka vše zvážit dostupnost datum narození hrdiny, v závislosti na tom, kde bude přidán k určení znamení zvěrokruhu, nějak ovlivňuje hrací vlastnosti charakteru. Zahrajte si hru Battle Of Immortals je také zajímavé, protože to vede nás krok za krokem provede příběhem a nemá ztratit v obrovské rozlohy herního světa.

Objevte svět nesmrtelných začíná, což je logické, v nebi. To je místo, kde jsme si naše první instrukce, nesmrtelného stavu a vrátit se na zem. Již na zemi, se ocitáme v kempu nováčků, kteří si své první zaměstnání, které je třeba udělat, aby se zlepšila a získat nějaké peníze a věci, které budete potřebovat ve hře. Bohužel, práce nesvítí s originalitou, všechny stejné "go-fetch" ano "zabít příšery n", ale grafický prvek, realizována na vrcholu, vynikající vzhled hrdiny, brnění a zbraně, a nádherný kreslení dovednosti hrdiny dají zapomenout, že questy jsou poněkud monotónní. Zahrajte si online hry Battle Of The Immortals nemají sami.

Herní příjemně potěšen jejich systému domácí mazlíčky. Zde, každá postava může mít domácího mazlíčka, získávání, najít obrovský herní svět, nebo jen nějaký zkrocené monstrum. Ale jeho cílem je nejen potěšit oko svého pána, zde pitotsy působit jako skuteční asistenti herních připraven kdykoli uchopit zbraň a bojovat bok po boku s vámi, jakož i rozvoj a získávání zkušeností. Pokud se rozhodnete hrát Bitva o nesmrtelných, pak budete milovat svou inženýrskou složku.

Opravdu, stojí za zmínku, kvalitativně vyvinutý výrobní systém a zlepšovat věci, aby se objekt může mít určitý řemeslník, které mají správnou úroveň dovedností a všechny nezbytné zdroje, ale zlepšení bojové předměty ve hře - nemerjanno. Z banální ostření, koupit speciální svitky nebo kameny, které mohou zvýšit útočnou sílu svého meče nebo úroveň ochrany vašeho brnění.

Hra osloví všechny fanoušky MMORPG a dát mnoho hodin příjemné zábavy! V bitvě o nesmrtelných může hrát kdokoli, stáhněte si herní klient, zaregistrujte se a dokázat, že jste hodni toho stát přežili bitvy nesmrtelných!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more