Záložky

BattleKnight

Alternativní názvy: BattleKnight

BattleKnight online - je prohlížeč hra na hrdiny (MMORPG), s historickým příběhem, který vypráví příběh o rytíři, hrady a zámky, vznešený paladina a nemilosrdný zloděje ...

Online hra BattleKnight nevyžaduje žádnou instalaci klienta a hry dostupné v téměř libovolném prohlížeči. Vše, co potřebujete ke spuštění hry, toto Registrace BattleKnight: na hlavní stránce, v registračním formuláři, vyberte (pokud jste začátečník) "Jsem tady nový" a zadejte název do pole, e-mail, heslo. Další, vyberte server a přijímám dodržování pravidel hry. Poté klikněte na tlačítko "Play" a na tuto hru Registrovat BattleKnight skončil.

Chystáte se do hry, Owl (NPC) navrhuje, aby se podrobil školení v několika questů pro provádění, která bude uvedena některá odměny v podobě herní měny a některé věci. BattleKnight hra má online měnu ve hře - stříbrné a rubíny.

Na primární úrovni ve hře, vaše postava získá titul - Trainee.

Otevření menu záložku "charakter", vybrat avatara, o jeho charakteru. Zde si můžete prohlédnout funkce:

Výkon - silnější, než hrdinou, tím větší škody to může způsobit,

Chytrost / Build - vyšší postavu hrdiny, tím více svých životů a rychlejší zotavení;

Luck - úroveň štěstí hrdina, vliv na možnost získat kritický úder, stejně jako počet uloupených stříbra

Art Útok - vyšší zbraň dovednost hrdiny, tím více bude mít šanci na zásah nepřítele,

Umění obrany - lepší znak musí být řízeny svým štítem, tím méně škod, které obdrží.

Kromě těchto vlastností, je zde stále ještě

  • Životy
  • Karma
  • Damage
  • Armour
  • Hit šance a ochrana

Zahrajte si hru on-line můžete BattleKnight při práci jako roboty, jako jsou bezpečnostní brány, práce v terénu, zrady. Zde jen plánovaný akční hrdina, přímo zapojený do nich nebudou přijaty. Doba provádění 1-8hodina. Platba - Silver a vědomí karmy.

V závislosti na úrovni hrdiny budou moci vybrat zbraně a brnění, lektvary a runy, které lze zakoupit u získaných stříbrných mincí z obchodníků, kovářů a alchymista na trhu. Úroveň dostignuv10, můžete si koupit koně.

Zahrajte si hru on-line BattleKnight můžete tím, že útočí na zloděje, pomáhat dobré lidi, nebo naopak, na stranu s lupiči. V závislosti na této volbě, karma hrdina se stává pozitivní nebo negativní

Force světlo (pozitivní) karma : Ochrana předkové Light Power regenerace, andělská křídla, štít Mystic Mystic citadela.

Temné síly (negativní) karma : Tmavě Force, Prokletí, Shadow of Darkness, kopat kyseliny Creek smrti brnění s hroty.

Každý hráč v této hře, která dostane své panství, které mohou být lepší v závislosti na materiálních možností. Za reálné peníze si můžete koupit premium účet, který dává spoustu výhod a příležitostí ve hře.

Chcete-li získat zkušenosti, nové dovednosti a peníze na hraní (stříbrný a rubíny), hrdina bude muset plnit různé úkoly, a účastnit se bitev s ostatními hráči.

BattleKnight online hra turnaje je aréna, kde si můžete vybrat oblíbený typ boje:

  • Králův turnaj
  • Duel
  • Volací
  • Turnaj
  • Klání

Game imeet12 mise, a každá mise má několik míst. Existuje skupina misí, které si můžete vzít do hospody.

Play BattleKnight je možné zakoupit v obchodě sám nebo satelitního Skakun

Družice - pes, Squire, Kitty,

Držáky - Black Horse, U Bílého jednorožce, Black Unicorn, Black War Bear.

V BattleKnight může hrát jednotní v Řádu, poskytnout podporu pro hru mezi hráči. Korespondence mezi hráči, je zde funkce "Zprávy".

Tato hra je považována za jednu z nejlepších ve svém žánru, existuje mnoho zajímavých vlastností, a to může být ještě dlouhý příběh, takže je lepší hrát. BattleKnight registrace otevře dveře pro vás v této historické světě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more