Záložky

Battlefield Heroes

Alternativní názvy: BFH

Battlefield Heroes online - opravdu neobvyklé hračky on-line zástupce nepřátelství. Pokud očekáváte od takové hry plné vážnosti, realistická grafika, promyšlené příběh založený na reálných historických událostech a přesné zápasu zbraní a uniforem strany - tady jste na špatné adrese.

Připojte se do hry Battlefield Heroes je prvním a velmi důležitým krokem ve světě epochální bitvy a vojáků v činné službě identit. Registrovat Battlefield Heroes nebude trvat moc času, musíte zvolit přezdívku pouze pro některé budoucí hry, poskytnout e-mailovou adresu a heslo a souhlasit s podmínkami licenční smlouvy.

Když Battlefield Heroes registrace zůstává pozadu, přichází další důležitý krok - vyberte si svoji postavu, tím více, že můžete okamžitě si vybrat ze tří možných tříd, nepočítaje možnost přizpůsobit vzhled hrdiny jeho vlastní chuti a uvážení. První možný znak třídy - Shooter. Shooter vyzbrojeni pistolemi, samopaly a granáty, běží rychle a je nejzákladnější typ a vyrovnané povahy. Další třída - Těžké boje je strašná síla na bitevním poli, musí platit pro tuto rychlost pohybu, protože takové těžké zbraně, ne každý se bude pohybovat na místo, nemluvě o plné využití. Konečně, hra nabízí on-line Battlefield Heroes je třetí typ postavy - Commandos. Rychlé a mlčenlivý jedinečnou příležitost stručně zmizí a vyzbrojen odstřelovací puškou a nožem, sám komando může zabývat vzdálenosti a spoustou nepřátel. Ale pro tento druh dovedností, budete muset zaplatit zdravotní křehký - upoutají střelci nebo vojáci pro jakékoliv komando je fatální selhání.

Jak již bylo řečeno, on-line hra Battlefield Heroes má široké možnosti pro přizpůsobení vzhledu vaší postavy. Chceš, můžete nosit uniformy a vypadat jako opravdový voják, a chcete - oblek nebo šortky s barevným košili. To vše má absolutně žádný vliv na hratelnost a neposkytuje dodatečnou výhodu pro někoho, ale zároveň je hra zábava ještě veselejší a světlé.

Každý, kdo chce hrát hry on-line Battlefield Heroes obdrží v průběhu hry speciální ingame měnu - Valor Points. Získat je možné prakticky pro jakoukoli herní výkon, zda zabití nepřítele, zachytit vlajku v typu hry nebo úspěšné dokončení úkolu. Pomocí Valor bodů, můžete si koupit nové zbraně nebo speciální náplasti, obnovení zdraví.

Jak můžete vidět, hrát hry on-line Battlefield Heroes úžasně zábavná a náročná, zvláště pokud děláte to ve společnosti přátel. Barevné obrazy postav, živou grafiku, hra není původní ostrost vážného boje a celkovou zábavu platební off a hrát Battlefield Heroes dnes chtějí tisíce hráčů po celém světě. Zkuste to a budete hrát bitvu nebo dvě v této jednoduché a návykové online hry, zvláště hrát Battlefield Heroes potřebujete pouze připojení k internetu a prohlížeč.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more