Záložky

Battlefield hardline

Alternativní názvy: Battlefield hardline

Battlefield Hardline Hra: Crime Thriller.

Battlefield Hardline hra byla připravena k vydání 20. 03 2015 od Games Visceral a DICE, čímž se stala dvanáctá série Battlefield. A vydavatel Electronic Arts se ujistil, že kromě možnosti stahování z Battlefield Hardline na PC je k dispozici pro další platformy:

  • Jeden Xbox
  • 360Xbox
  • PlayStation 3
  • PlayStation 4

Někdy byl odchod hračky odložen, ale vývojáři to vysvětlovali touhou nakonec řešit nedostatky, aby hráči byli pohodlní v herním prostoru. Taková horlivost je chvályhodná a má pozitivní vliv na rating. Konečně byly hlavní beta testy zanechány a fanoušci čekali na finální produkt připravený k použití.

mise je možné!

Kriminální mír a právo, jako neoddělitelní bratři jsou vždy blízko. Ale každá má svou vlastní roli a nikdo neopustí zvolenou cestu. Pokud stahujete Battlefield Hardline, budete hozen do velkého množství trestných střetů, které se spíše podobají válce v plném rozsahu než místním měřítku.

Policisté bojují s bandity, ale tito, nicméně, dokázali překládat dravé plány do reality. Čekáte na loupež, útok na sběratele, střelbu, záchranu rukojmích. Akce se podobají akrobatickým číslům, když je nutné přenést lano mezi mrakodrapy a přesunout se na opačné straně podél je s taškou plnou peněz za nimi. Jinak ukažte talent skalních horolezců, stoupání strmých stěn nebo střílet "kočku", aby vylézala výšku lana.

Každá strana, která se nachází na vaší službě, se stane neprincipovaným gangsterem nebo loajálním policajtem, ale týmové akce jsou vždy efektivnější, a tak shromažďují posádku od hráčů. Události se rozvíjejí v otevřených prostorech a uzavřených oblastech, a pokud obratně využíváte životní prostředí, stane se vaším spojencem při dosahování cíle.

Události vždy vypadají velkolepě, ať už se jedná o demontáž v kabině vozu, otevření bankového trezoru nebo přestřelky v laboratoři. K dosažení cílů můžete použít libovolné položky, nalézt nestandardní řešení k překonání situace, používat dostupné zbraně, které jsou prezentovány v hojnosti. K dispozici jsou omračující zbraně, brokovnice, granáty různých spektrů, kladiva, obušky, pušky, pistole, nože a dokonce olověné trubky.

Pro přemísťování na Battlefield Hardline na PC použijte pouze snímače, motocykly, obrnené transportéry a helikoptéry a pomůcky vám pomohou pouze úkoly (pomůcky první pomoci, maskování, lana a háčky, hořáky, satelitní telefony, pasti a plynové masky).

Když končí černá a začíná bílá, když akce překračují zákon, jak správně jednat není vždy odpověď zřejmá, ale rozhodnutí musí být provedena rychle a radikálně, aby se neztratilo. Stojí za to prohlédnout okamžik a nepřítel to určitě využije.

Chcete-li koupit Battlefield Hardline, zvolte standardní, exkluzivní nebo prémiovou verzi. Hlavní hra, díky přidání, rozšíří vaši herní zážitek. V sadách Battelfield Hardline obdržíte na hlavní karty nové, různé zbraně, vybavení a příslušenství.

Systémové požadavky

  • Operační systém: Vista SP1 / 7/8
  • RAM: 4 GB RAM
  • Procesor: Intel Core i3 / i5 2. 4GHz nebo Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
  • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9. 0 device
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 260 nebo ATI Radeon HD 5770
  • Prostor na pevném disku: 37 GB volného místa
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more