Záložky

Bitva svítání

Alternativní názvy: Bitva svítání

Herní BattleDawn - je hra založená na veřejnou politiku a řemeslného zpracování. Vaším úkolem - aby se nakonec stala nejsilnější vůdce a stát se součástí největší a nejvíce aliance. Musíte se naučit používat diplomacie, vojenské prostředky, aby ospravedlnili svou touhu po absolutní moci v BattleDawn on-line . Brzy zjistíte, že velikost může být dosaženo pouze prostřednictvím týmové práce. Si můžete zahrát hru BattleDawn a stal se nejvyšším vládcem?

Před přehráváním BattleDawn , ujistěte se, že váš počítač splňuje minimální systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB.

Připojte se do hry BattleDawn nebere moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku "Spustit hru", pak "nový hráč",

2. Zvolte mír: Mars, Země a Fantasy, a BattleDawn registrace je dokončena.

Na první pohled, tato hra je podobná MMORTS . Tato hra je tahová strategie. Můžete si dělat, co chcete s vaší jednotky struktury, pokud chcete, ale tak, aby pro vás byly postupoval v BattleDawn on-line , je třeba se pohnout kupředu. Tento systém vám dává prostor k manévrování při stanovování základní obranu a protiútok.

Můžete BattleDawn hrát a umístěte jeden hlavní pevnost, a pak stavět menší základnu kolem pro modernizaci a dopravy. Gates může být také použit k vytvoření věci, jako je siláž, a radarové věže. Každá z těchto struktur BattleDawn on-line poskytuje své vlastní jedinečné schopnosti a strategické výhody. Hráči jsou schopni modernizovat a vybudovat větší a lepší strukturu na podporu své hlavní město. Tyto struktury BattleDawn on-line může poskytnout vám s věcmi zlata, a povede vás ke zlepšení energetické. Každá struktura je potřeba vybudovat silnou armádu.

Pokud máte základnu v BattleDawn on-line , pak je dobré být silnější a silnější nepřítel. Pokud jde o jednotky jsou k dispozici na staveništi hry BattleDawn se může pochlubit, že existuje celkem 27 jednotek k dispozici pro použití. Ve hře budete moci vytvořit vojáka, auto nebo jakékoliv jiné vozidlo. Existuje 27 možných kombinací zbraní a schopností ve hře BattleDawn .

Herní BattleDawn nedává rozmanitost dostupných sil ve hře. Strategie postrádá zajímavé jednotek, které skutečně daří z jiných her. Ano, můžete si vybudovat raketové sila a používat je jako zbraň moci v BattleDawn on-line , ale bylo by hezké vidět trochu větší pestrost v nejběžnějších jednotek. Hra je dobře vyvážený, systém dává hráči nějaký čas připravit se na útok. Dalším důležitým aspektem hry BattleDawn je špión. Spy je velmi důležité, jakmile máš zdroje a struktury vytvořit něco. Spy je schopen proniknout do nepřátelské základny, a určit, jaká ochrana by mohli mít v místě, ve hře BattleDawn . To vám umožní vytvářet efektivní pracovní sílu, která by mohla snadno zničit nepřítele, tj. k že nebude připraven.

Obecně platí, že hra BattleDawn - je ležérní hra. To nemá dostatečné kusy vybavení a skutečný čas strávený ve hře. To dává hráč BattleDawn on-line mírné množství nastavení jednotky (seznam herních jednotek), jakož i strukturální upgrady pro vaše město a hlavní základny. Bohužel, hra BattleDawn nenabídne vám hodně ve vizuální stránku věci. Tato hra je vhodná pro hráče s volným časem a bystrou mysl vytvořit strategie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more