Záložky

Batman: Arkham Asylum

Alternativní názvy: Batman: Arkham Asylum

Hra Batman: Arkham Asylum byl jedním z nejvýznamnějších projektů modernity. Komiksových hrdinů fond po celém světě. O nich známo, ve všech koutech světa. Docela rozumné a racionální způsob, jak spustit více herních linky s komiksových hrdinů v hlavní roli střílet několik populárních filmů. Batman - slavný "hrdina své doby", tak mnoho hráčů, nebylo pochyb o tom, že krátce poté, co příběhy o Votchmena Spiderman a vývojáři se na Dark Knight.

První věc, která vyskočí na vás, když zadáte ABatman: Arkham Asylum PC - obrovské číslo se objeví na každém rohu tahy-žalářníků. Tyto výkonné rastatuirovannye kluci mají impozantní svaly a obrovské pěsti, která není pohrdání zničit lidí favorita - hrdina Batman. V rukách statečných a pak zase ven obrovské kusy ventilů, transformátorů a dalších věcičky, které mohou způsobit vážné škody.

Předtím, než začnete hru, budete však muset Batman: Arkham Asylum ke stažení, které do dnešního dne není problém. Hlavní věc, že ​​je vlastníkem dobré rychlosti internetu a najít torrent - to vše přes 10 až 15 minut hratelnosti pro vás být považován za otevřený. Před vámi jsou nepopsatelné krásy boje a bitvy. Nostrum Slow-Motion vypadá ve hře může být velmi užitečné, a dává jednoznačně velkolepé a barevné hry.

A tady by se mohlo zdát, že Batman: Arkham Asylum nebude hrát tolik legrace, jak bych chtěl - na konci toho jsou všechny souboje a bitvy může být viděn v každé jiné počítačové hry, ale z Batmana bych se dostat co něco vážnějšího. Upozornit Ještě jednou vám, s výhledem do budoucna, všechna vaše přání splní, ale o něco později.

Několik minut po začátku hry budete chápat, že hra Batman Arkham Asylum je pro vás připraveno spoustu překvapení. Místo předvídatelné pokračování barevné, ale nudit bitvy, hráči se potýkají s nádhernou vývoj spiknutí. Události se mění Zde se záviděníhodnou rychlostí. Hra bude splňovat prvky mnoha žánrů, ale to vše bude vypadat velmi zajímavé a důležité. Hráči, kteří se již podařilo otestovat tvrzení projektu, který něco organického, že ani ve snu nebylo nutné.

Zde stačí stáhnout Batman Arkham Asylum, jak oblíbený hrdina lidí leze stěny větracích šachet a sotva znatelné na nepřítele plíží zezadu. Zároveň myšlenka lidstva dopravena zcela - Batman především poctivým vojákem. Výborná grafika a super zvuk jen přilévat oleje do ohně, to znamená, vytvořit tu správnou atmosféru. Vám dát dobrou hratelnost a design - to vše vyvážené a zajímavé.

Pokud chcete vidět na vlastní oči všechny ctnosti projektu, ujistěte se, že přezkoumání Batman: Arkham Asylum video trailer, který podrobně popisuje všechny výhody hraní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more