Záložky

Barkhan

Alternativní názvy:

Barkhan je strategická hra, kterou budete jistě znát, pokud jste někdy hráli slavnou Dunu. Grafika v klasickém stylu, ale dobře prokreslená a vypadá docela atraktivně. Připomene vám staré časy. Hlasové herectví a hudba jsou také podobné hrám z éry Duny.

I když je hra navržena tak, aby vyvolala nostalgii mezi hráči obeznámenými s Dune, bude zajímavé hrát i ty, kteří neměli možnost hrát klasickou verzi.

V této hře budete:

  • Budujte od základů a spravujte svou základnu
  • Vytvořte bojeschopnou armádu a veďte jednotky během bitev
  • Získejte zdroje při obraně proti agresivní fauně planety
  • Proveďte úkoly potřebné k dokončení misí

Než začnete hrát Barkhan, rozhodněte se, který ze tří klanů soupeřících o ovládnutí světa vám nejvíce vyhovuje.

  1. Klan Dominion má k dispozici nejvýkonnější vozidla vybavená silným pancířem
  2. Will Clan má nejrychlejší armádu vyzbrojenou extrémně přesnými zbraněmi
  3. Klan Tricksterů spoléhá na nejnovější experimentální vývoj, bojové drony, plazmové zbraně a silná letadla

Vyberte si, který z klanů je bližší vašemu stylu hraní, nebo můžete střídavě projít kampaní se všemi poté, co se naučíte tři různé příběhy.

Úspěch ve hře závisí do značné míry na tom, jak úspěšně se vám podaří získat nejdražší zdroj, vzácný nerost, který vám přinese bohatství, které potřebujete k udržení silné armády.

Během hry budete muset obsazovat území, držet je a sledovat obranu své základny. Čím více zdrojů získáte, tím více vám je bude chtít nepřítel vzít.

Hra má děj sestávající ze série misí, během kterých budete dostávat různé úkoly, jejichž složitost bude stále vyšší a vyšší.

Kromě nepřátelských klanů proti vám bude stát i nepřátelská fauna planety, na které není snadné přežít. Nejnebezpečnějšími zástupci této fauny jsou píseční hadi, kteří snadno zničí i těžkou techniku. I když je možné tyto obrovské plazy zabít, je to neuvěřitelně obtížné, takže je lepší snažit se ze všech sil vyhnout jejich útokům.

Rozlehlé pouště planety skrývají mnohá tajemství. Zmocněním se některých z nich můžete získat významnou výhodu nad soupeřícími klany. Chcete-li uspět, musíte prozkoumat okolní oblasti, i když jsou nebezpečné.

Projekt vyvíjí malý tým, takže vývoj nejde příliš rychle, ale hra už stojí za pozornost. Hra je zajímavá, návyková a čas během hry letí.

Hra je momentálně v předběžném přístupu, ale nejsou zde téměř žádné velké chyby a příběh je velmi dobrý.

V době vydání se věci pravděpodobně ještě zlepší.

Barkhan ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Nainstalujte si hru nyní a užijte si klasickou strategickou hru v reálném čase.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more