Záložky

Vyhnáni

Alternativní názvy:

Vyřazená ekonomická strategie s prvky simulátoru budování města. Hra má dobrou realistickou grafiku a vysoce kvalitní hlasové hraní.

Playing Banished bude zajímavá především pro ty, kteří milují simulátory budování města, ale ostatním se tato hra může líbit.

Vaším úkolem ve hře je pomoci skupině osadníků přežít. Vyberte si vhodné místo k založení osady. Je důležité, aby v blízkosti byly zdroje zdrojů.

Hra je více zaměřena na rozvoj sociální sféry než na technologický pokrok. Musíte se ujistit, že všichni obyvatelé jsou šťastní a populace se zvyšuje.

K dosažení cílů budete potřebovat:

  • Zpracovat pole
  • Zlepšit životní podmínky, postavit nové domy včas
  • Sklad palivového dříví na topení
  • Obchod
  • Chyťte ryby a sbírejte ovoce

Hra má velmi tuhé zimy. S přípravou na zimní období je lepší začít již na jaře, jinak se může stát, že nestihnete zásobit vše potřebné.

Postavením obchodní stanice budete moci prodávat přebytečné produkty a nakupovat zdroje, kterých nebudete mít dostatek.

Vaše pole neprodukují ve všech letech stejný výnos. To je ovlivněno faktory počasí. V některých letech získáte bohatou úrodu a všechno jde dobře. Někdy ale sotva stíháte uspokojovat potřeby obyvatel.

Populační růst přímo závisí na tom, jak dobře se lidem v současnosti žije. Je tam dostatek životního prostoru, jídla a oblečení.

Ve hře navíc všichni obyvatelé inklinují k určitým profesím. Mezi mladšími generacemi je více zemědělců, nebo naopak dřevorubců nebo rybářů. S tím bude třeba počítat. Za takových podmínek bude velmi obtížné vybudovat vyváženou výrobu.

Je to rovnováha ve všem, co je v této hře cestou k úspěchu. Vyvažování je velmi obtížné. Stačí bezohledně utrácet prostředky a ne na to, co je nutné, a pro vaši osadu bude v příštích letech velmi obtížné přežít. Proto si musíte každý krok v této hře velmi dobře promyslet.

Nebuďte naštvaní, pokud vesnice několik let po sobě neudělala pokrok. Stejně jako v běžném životě, i zde věci nejdou vždy podle plánu a nedá se s tím nic dělat. Jen je potřeba se snažit nedělat chyby a počkat si na příznivější časy pro expanzi a rozvoj.

Nebudete moci ve hře proměnit vesnici v moderní město ani po uplynutí hodně času. Vývojáři si neuvědomili možnost technologického pokroku. Osada se v této hře vyvíjí trochu jinak, zvětšuje se velikost vesnice i počet obyvatel. Možná v budoucích aktualizacích bude možné vyvíjet technologie a zlepšovat budovy.

Staženo zdarma ke stažení na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na platformě Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Spusťte hru hned teď, bez vás budou osadníci čelit bezprostřední smrti, pomůžete jim přežít v drsném světě a zlepšíte si život.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more