Záložky

Banana king

Alternativní názvy: BananaKing

Banana král online - exkluzivní zdarma online hra, která vyžaduje pouze prohlížeč. Banana král online hra je originální svět obydlený majitelé plantáží, které se pěstují populární po celém světě a velmi chutné produktů - banány. Se k nim připojit a začít tuto fascinující práci na svém vlastním oboru, stačí se zaregistrovat on-line Banana King.

Připojte se do hry Banana král nevyžaduje žádné povinnosti, stačí zadat následující údaje: jméno postavy, heslo, e-mailovou adresu, název obrazovky přítele, který vás pozval na hru (samozřejmě, pokud nechcete přijít, a tak přítele k dispozici). Pak souhlasíte s pravidly hry a stiskněte tlačítko Zaregistrovat nový účet. Po těchto krocích se dostanete na stránku hry stavu znak. Na této stránce si můžete přečíst informace o vaší herní postavy.

Také zde je odkaz zaměstnání. Odkaz pronájem pomoci najít v rozlehlých pláních internetu a nových majitelů plantáží najímají na práci. Pokud vaše pozvání zaregistruje nový hráč, peníze a banány jsou zákonné pro vás odmění. Nepoužívejte ignorovat tuto příležitost. Opravdu, pro každý nový uživatel může dostat nejen jednorázový bonus, ale být přínosem do budoucna. Když hráč dosáhne třetí úrovně, máte nárok na 50 dolarů a 1 bod zkušenosti. Zahrajte si hru on-line Banana Král je snazší, pokud vaši přátelé pozvat hodně.

Tak, kde začít a co byste měli věnovat pozornost? Připojit Banana Král prošel a dostal se do majetku jednoho oboru a sazenice, které by mělo být dost pro dva. Neztrácejte ani minutu! Zasít své pole a čekat na sklizeň. Obrázky, které vidíte na plantáži, vždy vás až do dnešního dne, v jaké fázi zrání banánů jsou, nebo mohou být, je pole prázdné a připravené k setí. Kromě spodní části je čítač, který ukazuje, kolik času zbývá do okamžiku, kdy to bude možné sklízet. Shromažďování zralé ovoce, můžete jít na trh. Ale nespěchejte střemhlav zpět, aby si pospíšil, aby prodávat své zboží. Mějte na paměti, že ceny pohybují. Proto je lepší sledovat tyto vibrace vybrat nejvíce příhodný okamžik k prodeji. Nicméně, všichni přesně zisk není vždy stejná. Vytorg závisí na množství banánů uvedených na trh, a sklizeň je jiný.

Výtěžek z prodeje peněz, stejně jako ty, které jsou uděleny pro pozvané hráči mohou strávit různými způsoby. Za prvé, plantáž vyžaduje investice. Neustále je třeba koupit sazenice na další setí. Ty lze zakoupit ve stejném trhu. Zpracování jednoho pole je třeba 36 sazenic. Když se dostanou do druhé úrovně, získáte přístup ke koupi druhé pole. Rozšiřte svůj majetek, pak to bude více pravděpodobné, že se skutečný banánový král. Za druhé, peníze můžete najmout agenty a špiony. S jejich pomocí je snadné sabotovat. Mohou být zaslány na území soutěže pro průzkum nebo dokonce objednat ukrást další banán a dolary. Ale nezapomeňte, že nejste sami a je zde riziko, inteligentní loupež vaší plantáži. Proto se s pomocí stejné peníze, starat se o spolehlivou ochranu svých oborech. Za třetí, bude peníze být užitečné ke studiu a zlepšení výkonnosti charakteru.

Vyrovnání za jaké vlastnosti musí následovat dříve, než začnete hrát Banana krále. Vzhledem k tomu, že ovlivňuje úspěch vaší hry. Online hra Banana Král zahrnuje takové pojmy, jako je zvýšení času, sklizně banánů, prodej banánů ochrany plantáže, útok na plantáži a zkušeností. Zlepšení odezvy ceny čase, dosáhnete snížení čekací doby plodiny. Klasické banány - je množství sklizeného ovoce. Prodej banány přímo ovlivnit ceny na trhu. Ochrana plantáže - charakteristické odpovědné za kvalitu stráže a jejich náklady na pronájem. Útok na plantáži hraje roli ve výsledku mise pojatých útoky a určit potřebné množství pro najímání agentů. Zkušenosti, které získá vyčkávací hru Banana krále, se přesune na novou úroveň.

Banana král online hra vám nabízí ještě jednu zábavu. Pokud jste již zvládli potřebnou práci, ne sedět se založenýma rukama. Proč se nudit, pokud můžete jít na hon za pokladem? Není to jen zajímavé, ale i užitečné. Tam je šance najít cenný poklad. Můžete narazit na sazenice, banány, peněz a dokonce i pirátskou poklad.

Nenechte si ujít také schopnost komunikovat prostřednictvím zpráv s ostatními hráči. Takže budete informováni o různých novinkách a možná upozornil plánovanou sabotáž.

Hra má seznam nejlepších hráčů. Zvedněte své hodnocení, můžete použít body. To vyžaduje sledovat množství svých banánů. Pokud se vám podaří, aby se stala první v seznamu, pak je skutečný banánový král! Snažte se nechat konkurenci za sebou, se domnívají, že je to ve vašich silách!

Zahrajte si hru on-line Banana krále, co můžete s placeným účtem. Jeho nákup pomůže zbavit se in-game reklamy, poskytují příležitost nahrát avatar na znak, který chcete získat úvěr v dolarech za každé nové úrovni. Hra může zasít pole 6 krát denně. Zaplatil účet vám umožní dělat to 8 krát. Myslím, že bychom měli přemýšlet o ziskovosti jeho zakoupení. Nicméně, záležitost je hospodárný, a každý z nich dělat jen tak, jak chcete. Můžeme poradit, ale rozhodně ne něco nutit dělat!

Snažte se hrát tuto návykovou hru a sami ocenit jeho zásluhy. Zklamání se vám nehrozí přesně! Můžeme si jen přát, že štěstí se usmál na všechny vaše úsilí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more