Záložky

Banana Wars

Alternativní názvy: Banana Wars

Banana Wars (Banana Wars on-line) - zábavná online hra ve stylu "voynushki."

Chcete-li, aby se stal diktátor z banánové republiky, Banana války on-line hry - pro vás! Můžete vést odvážný žoldáky a násilníků zúčastnit zajímavých bitev a vzrušujících misí a různých turnajích.

Tato on-line hra Banana Wars nevyžaduje pre-instalace, můžete hrát na jakémkoliv počítači, kde máte přístup k Internetu. Neznamená to však trvat hodně místa, takže se hra Banana Wars můžete hrát i na pomalejších počítačích. Chcete-li začít hrát, budete potřebovat pouze zaregistrovat do hry Banana válek.

Připojit Banana Wars je následující: na herním místě, v žádosti o registraci prosím zadejte své uživatelské jméno (přezdívku) - jméno, o kterou se bude jmenovat ve hře, zvolte pohlaví. Pak zadejte e-mail (e-mailová adresa, na kterou Vám bude zasláno potvrzení o registraci), vyberte název země, ve které žijete, dvakrát zadejte heslo a klikněte na "Zaregistrovat". Nyní můžete začít hrát hry on-line Banana Wars.

Na začátku hry dostanete vaše ruce na četu žoldáků a bude muset projít "School of Young diktátor" - to znamená, provést několik jednoduchých úkolů, které vám pomohou začít ve hře.

Aby bylo možné určit, kdo z hráčů chladnější, budete muset účastnit se turnajů.

Další hra - musíte vhodným doplňkem stávající tým a jít do boje se skupinou dalších hráčů a získat vítězství, peníze a něco užitečného. Peníze mohou být použity pro zvýšení výkonu jednotky, získávání nových jednotek (např. najmout nové pracovníky na nákup nových vozidel (džípy, tanky)), doplnění jejich gadgets - to jsou prvky, které zvyšují schopnosti bojových z jednotky (tam může být více než tři za Rus). Poté, co dělat techniku ​​a léčit bojovníky mohou opět zapojit do boje a hrají na banánové války.

Existuje jedna vlastnost - Banana Wars online hra nestanoví přehrávače ovlivnit průběh bitvy, takže si přímo váš tým do bitvy, a že vaše účast končí své jednotky do boje s nepřátelskými jednotkami. Takže v této hře, aby vyhrál ten, kdo je lépe připraven, rychlejší a strmější zlepšil své bojové jednotky, stejně jako ti, kteří studovali na nepřátelskou armádu.

Hra udržuje vítězství a ztrát a vydělávat si reputaci, můžete se přesunout na další úroveň. Chcete-li přejít na každé nové úrovni budete znovu dotázáni provést řadu zajímavých úkolů. To může trvat několik pokusů k jejich vyřízení. Ale každá úroveň zvyšuje vaše možnosti a blíže k hlavnímu cíli.

S každou novou úrovní se zvyšuje schopnosti bojových vašeho týmu, existují nové typy jednotek s lepší výkon, zvyšuje jejich počet.

Banana Wars on-line hra, kde bitvy na různých úrovních se liší v tom, kolik bojovníků se zúčastní v této bitvě a kolikrát může sesednout svou jednotku na bojišti. Například na prvním stupni, jednotka se skládá z 5 kusů, a mohou přistát na bitevním poli pouze jednou, a na úrovni vyšší, může desítky jednotek, a pustíte je pryč několikrát. Mimochodem, slabé a silné týmy ve hře neprotínají, tj. proti svému týmu bude vždy stát svého soupeře sil.

Můžete hrát hry on-line Banana Wars a užít si příjemné oční grafiku, vtipný styl hry, spoustu zajímavých a vzrušujících pracovních míst turnajích.

Pokud se chcete bavit volný čas, pak je tato hra pro vás! Jednoduché, intuitivní ovládání hry, možnost hrát na jakémkoliv počítači s připojením na internet (vyžaduje pouze jednorázový registrační Banánové války, která trvá jen několik minut), vám umožní hrát, a komunikovat s ostatními hráči.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more