Záložky

Kolonie Aven

Alternativní názvy:
Simulátor přežití

Aven Colony s prvky budování města a vojenské strategie. Hra má vynikající grafiku, i když to není pro tento žánr typické. Zvukové provedení není horší, vše je na velmi vysoké úrovni.

Ve vzdálené budoucnosti, kdy byly dostupné vesmírné lety na značné vzdálenosti a zemské zdroje byly vyčerpány, se zemské vedení rozhodlo kolonizovat planetu jménem Awen.

Jak jste možná uhodli, vy jste ten, kdo bude vůdcem tohoto programu.

Ve hře budete mít mnoho úkolů:

  • Správa těžby zdrojů
  • Postavte nové osady v různých oblastech planety
  • Vyvinout technologii
  • Udržujte pořádek a kriminalitu
  • Bojujte proti vlivům počasí a chraňte budovy před původními divokými zvířaty

Hra je napínavá, vývojáři se snažili, abyste se neměli příležitost nudit.

Jako mnoho podobných her je i zde klíčem k úspěchu rovnováha. Ujistěte se, že všechny zdroje nezbytné pro život kolonie jsou dostatečné, ale nezapomeňte na rozvoj.

Hra má změnu ročních období. Zima je zde velmi krutá. Nepříjemnosti kromě snižování teploty způsobují blesky, které jsou v tomto období velmi aktivní.

Existují katastrofy, které nesouvisejí s povětrnostními podmínkami a ročními obdobími. Například oblaka dusivého plynu unikajícího z útrob planety nejsou vůbec vzácným jevem.

Dochází k epidemiím nebezpečných nemocí, pro boj s nimiž bude nutné zrychleným tempem stavět nemocnice a pracovat na vakcíně.

Podnebí se na různých místech planety liší. Kromě toho existují rozdíly ve flóře a fauně.

Fauna není vůbec neškodná a může útočit na budovy. Budete muset stavět ochranné věže a ani ty nemohou vždy ochránit budovy před gigantickými podzemními červy, kteří žijí v některých lokalitách na planetě.

Hraní Aven Colony není snadné, ale právě to dělá hru tak zajímavou.

Hlavním stavebním zdrojem je zde kov. Používá se ke stavbě téměř všech budov ve hře.

A zdroj, který je těžší získat než jiné potraviny. Od vytvoření plodin až po příjem hotových výrobků, poměrně dlouhý výrobní řetězec.

Kromě toho potřebujete velký počet skladů pro skladování zásob. Zpočátku neustále chybí skladovací prostory.

Pracovní drony nejsou autonomní. Nedaleko místa, kde pracují, by měl být personál, který stroje obsluhuje.

Přímo ovlivňujete život kolonistů. Můžete dokonce změnit délku pracovního dne.

úkolů pomůže vaší kolonii růst rychleji. Mohou to být úkoly pro těžbu určitého množství zdrojů. Nebo výstavba potřebných budov.

Pokud se vám ve skladech nashromáždilo mnoho nepotřebných produktů, nezáleží na tom. Přebytek můžete vyměnit za zdroje, které vám chybí.

Aven Colony ke stažení zdarma na PC, bohužel, neexistuje žádný způsob. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Chcete se vyzkoušet jako vůdce náročné vesmírné kolonizační mise? Nainstalujte si hru hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more