Záložky

Avatary: Age of Chaos

Alternativní názvy: Avatary, Avatar

Avatary Recenze hry: Age of Chaos.

World Avatars: Age of Chaos online je klasická fantasy role-playing se všemi funkcemi hry. Období chaosu hry vám zajímavé questy, vzrušující turnaje, mini hry a hádanky, které vyžadují logické myšlení. Tato bezplatná webová hra je multiplayer, protože je neomezený přístup k systémové požadavky příliš vysoké. Chcete-li přehrát Avatars: Age of Chaos budete potřebovat připojení k internetu, systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM a grafická karta kompatibilní s DirectX. Staňte se účastníkem hry Nápověda Fórum: Age of Chaos online registraci. Herní klient nemusí být staženy. Připojte se do hry ikonky: Age of Chaos vyžaduje následující kroky:

1) Úvod jména herního charakteru;

2) Zaznamenejte si heslo a znovu zavést do dalšího řádku;

3) E-mail (e-mail);

4) Poznámka: vaše skutečné datum narození;

5) Poznámka: podlahy,

6) Zavedení vyobrazených postav v příslušném oboru;

7) přijetí dohody o užívání;

8) Potvrzení souladu se zákony hry;

9) Stisknutím Registrovat.

Registrace Avatary: Age of Chaos je předán, a ty byly na uzavřených prostorů na světě. Tato lokalita bývalí bohové, nyní Avatar, místo se stalo poslední baštou pro umírajícího vesmíru. Můžete vstoupit do hry jako jejich vlastní vytvořit jedinečný charakter. Později se hra ikonky: Age of Chaos on-line dává možnost převtělit do vyšší formy. K dispozici pro každý závod své nejvyšší formě. Například, elf může být znovuzrozen do anděla, nebo upír, démon nebo Efreet ginu a tak dále.

Pojďme se blíže podívat dovnitř herního závodu. Celkem 7

- Lidé,

- Elfové,

- Orcs;

- Skřítci;

- Trollové,

- Dana;

- Demons.

Lidé ve hře jsou nejčastější závod. Omezení je neznámá. Tato všestranná rasa má velký potenciál pro další rozvoj. Kromě lidí, snadno se učí.

Elfové - majestátní tvorové se štíhlými těly disponující mimořádnou agilitu. Příroda přesnost umožňuje zástupci této rasy jsou považovány za nejlepší lukostřelci. Nicméně, použití os a Dubin je pro ně omezen.

Orcs - neuvěřitelně silní bojovníci, pro které bojové umění je vrozená kvalita. Proud tvorové šikovně využít jeho sílu a omezení v používání luků a magie mysli nezastaví je.

Skřítci - Piemont závod mistři, kteří jsou proslulý síla pancíře. Přístup k luky a magie světla pro ně je omezený, ale zbytek zbraní, které mají velmi chytře.

Trollové zapůsobit s jejich obrovské velikosti. Legendarily houževnatí tvorové s konkrétní dovednosti - léčení. Pokud jde o použití zbraně, kopí, meče, luky a všech magických trollů omezené.

Dana neodmyslitelně zatížen temnou magii a upírství. Všichni obyvatelé světa avatarů s nimi zacházet skepticky, lze dokonce říci s velkou nenávistí. Tyto uvorotlivye bytosti používat různé typy zbraní. Omezeno na ně pouze kluby.

Indukované fire element ohnivý démoni mají kůži a fyzickou i magickou škodu k nim se snižuje. Luky, kuše, magie a světlo rozumu tohoto závodu je omezený, ale zdá se, že nemají starat o to.

Avatars: Age of Chaos mohou hrát, získávat zkušenosti a rozvoj dovedností za účelem znovuzrození. Tato schopnost je dosaženo po úspěšném absolvování řady náročných úkolů a je považován za nejvyšší čest.

Kolektivní akce online hra také není poslední. Připojte se do klanu - to znamená, aby se stala členem komunity hráčů, s nimiž je snazší nést břemena dlouhých cestách a vyhrát krvavé bitvy.

Dalším rysem hry je přítomnost náboženství. Ikonky: Age of Chaos online hra umožňuje každému, kdo chce vyzkoušet sám sebe jako bůh. Organizování své náboženství, by měl shromažďovat následovníky od skutečných hráčů. Čím více jich máte, tím silnější boha.

Základ hry - dynamický real-time bojový. Ale nebudete trávit veškerý svůj čas jen pro toto povolání. Po tom všem, co potřebujete, aby více přemýšleli o způsobu výdělku. Existují dva druhy měny: stříbrná (hra měny) a zlato (koupil online hry pro skutečné). Získat peníze na hraní může být kladen na test cesty, účast na turnajích a bitev, přilákat nové hráče do hry, luštění svitky a dělat řemesla. Volba povolání je na vás! Rozhodněte se, co je vaše duše. Hra nabízí sedm možností:

- Pathfinder (dobře-zběhlý v otevřené krajině, a tím efektivně sbírat ingredience pro lektvary a elixíry)

- Killer (žoldák, který se skrývá ve stínech a útoky zabít)

- Léčitel (mohou obnovit své zdraví a pomoci spojencům)

- Zaklínač (schopen odolat kouzlo, pro které specificky staví své tělesné změny)

- Mercenary (způsob, jak vydělat peníze - magie a meč)

- Hunter (specializující se na vzácných druhů chytit monstra)

- Raider (hledá poklad).

Hrát hru ikonky: Age of Chaos Online je nutné, pohybující se skrze levely. Mimochodem, když hladina můžete také získat příjem. S každou novou úroveň, můžete se ponořit více do hry. Vzrušující hra události zachytit i ty nejnáročnější hráče.

Začněte hrát hry on-line ikonky: Věk Chaosu a možnost ověřit podivnost tohoto projektu. Ujistěte se, že nemusíte být zklamaný! Může štěstí můžete provádět většinu ambiciózních plánů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more