Záložky

Vanguard Online

Alternativní názvy: Avangard Online

Zahrajte si hru Vanguard Online budou potěšeni téměř všechny příznivce náročných online her v žánru MMORPG. Ve hře Vanguard Online se snadno pochopit člověka, který poprvé účastnit se on-line bitvách. Ale masterovityh bizona on-line hry, to není dojem, díky své přesvědčivé atmosférické.

V našem rychle čase ve prospěch hry, také říká, že Vanguard Online hra vůbec nevyžaduje instalaci dalšího herního klienta. Vše, co potřebujete ke hře je stabilní připojení k internetu, internet - a dělá Vanguard Online hry.

Vanguard registrace nebude trvat moc času. Příslušná část herního webu, zadejte svou e-mailovou adresu, pohlaví, rasa a jméno vaší postavy. Po seznámení se s pravidly potvrďte souhlas s nimi. Připojte se do hry Vanguard úspěšně dokončen, a můžete snadno hrát hry on-line Vanguard.

Před zápasem, musíte se rozhodnout pro jednu z frakcí hry. Existují pouze dva - Chaos and Order. Chaos jednotky ve hře jsou zvýrazněny červeně a válečníci objednávce - modrá. Hra pro síly Chaosu pod velením svých vojáků pohybovat orky, gobliny, černé rytíře a další fantasy havěť. Výběr boční objednávky, budete konfrontovat je s pomocí rytířů, elfů a trpaslíků.

Vanguard Online hry je ovládat sílu rytířů, s jehož pomocí musíte zachytit hrady a dokázat svou odvahu v boji s ostatními hráči online. Více času online hry Vanguard budete trávit v zajímavých taktických bitev v reálném čase. Zachytil hrad, můžete pokračovat ve vývoji a proměnit své vlastní bydlení s vodním příkopem a obrannými věžemi.

Každá jednotka ve hře má svou vlastní úzkou specializaci. Vždy na čas bitvy on-line, mějte na paměti, že jízda bude vyrovnat se s případnými pěších jednotek, s výjimkou externích spolupracovníků, kteří doslova postaveny tak, aby vydržely kavalérii. Lukostřelci by měla být vždy blízko melee za silnější protějšky.

Pokračování hrát hru, by mělo zlepšit výkon postav, které se účastní školící sál. Takže hra uspokojí fanoušky a čerpací znaky. Můžete získat specializované studium magie moudrost pomocí runy. Nebo se naučit triky lepší používání zbraní a brnění. Nebo se stal odborníkem v obléhání měst s pomocí strojů příslušné specializace. Také doplnit své bohatství, drancovat nepřátelské karavany.

Přes zdánlivou složitost těchto her, naučit se hrát Vanguard nebude obtížné pro začátečníky a žánru MMORPG. Hráči rychle zvykli na přátelské rozhraní hry a můžete získat další zajímavé informace v knihovně Vanguard.

Turné po světě hraje Vanguard a nikdy nebyla na on-line trhu, to není možné, protože je důležitou součástí hry. Pro hráče, na trhu je výměna Vanguard, kde je směnný kurz stanovený samotnými hráči. Můžete se také podílet na tomto on-line aukce. Aukce v noci, během níž si můžete vsadit zabít soupeře.

Pokud jste unaveni bojovat takříkajíc "venkovní" Peace Vanguard on-line, měli byste zkusit své ruce v bludištích. Jsou určeny pro skupinové procházení a po složení poskytují dobré výdělky.

Avangard Online hra není jen hra na jednu noc. Na rozdíl od jiných MMORPG jasným designem a hra rozhraní poskytuje stejné živé emoce pro vás a vaše přátele. Vanguard - on-line hra, která bude konečně odpovídat skupinu přátel: "Kdo proboha všichni mazaný a silnější a moudřejší? . " Vanguard registrace se zjistit, kdo vám nejlépe vůbec.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more