Záložky

Audition 2

Alternativní názvy: Audishn 2, audance, audishn, audens, audishion, konkurs

Konkurz 2 on-line - to je nová online hra zdarma, kde se hráč bude muset jít do nočních klubů a barů, které se účastní v nočních tance a get-setkávání.

Online hra Audition 2 je hudební projekt, ve kterém postava bude nejen tančit, ale také k provádění různých tanečních triků.

Audition 2 hra bude zajímavé, samozřejmě, každý, kdo má rád tanec!

Chcete-li hrát Audition 2, nemusí být složité, konkurz 2 online registraci: online hry, klikněte na "Register" a zadejte v poli registračních

  • Gaming login
  • E-mail
  • Vstup na fórum (pro komunikaci s ostatními hráči)
  • Zadejte pohlaví, datum narození
  • Zadejte heslo

Další, klepněte na tlačítko "Registrace" tlačítko, pak přejděte na stránku hry klienta Audition 2 ke stažení online (Tato hra vyžaduje instalaci hry klienta, pro stabilnější provoz a možnosti hry). Na vědomí, že velikost klienta - 2,5 GB

Existují tři způsoby, jak stáhnout klienta:

1) standardní metoda (doporučeno)

2) Nahrávám archiv

3) Stáhnout torrent

Po instalaci můžete hru spustit. Na to se Registrace Audition 2 je dokončena. Doporučená celou složku s hrou přidat do seznamu výjimek antiviru!

Minimální systémové požadavky:

Procesor: Pentium 4 1. 8GHz

Paměť: 1 GB

Grafická karta: NVIDIA Geforce FX5200 128 MB / ATI Radeon 9800 128 MB

Pevný disk: 3 GB volného místa

Operační systém: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Zvuková karta kompatibilní s DirectX

Doporučeno:

Procesor: Pentium 4 2. 6GHz

Paměť: 1 GB

Grafická karta: NVIDIA Geforce 6600 128mb / ATI Radeon X-700 128MB

Pevný disk: 3 GB volného místa

Operační systém: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Zahrajte si online hry Audition 2 Spusťte tím, že vytvoří svou postavu: zvolte typ postavy a přizpůsobit jeho vzhled. Poté, vyberte server a kanál. K dispozici jsou 3 server: Impulse, Sakura a čokoláda. Výběrem některého ze serverů, stiskněte klávesu "Enter".

Být v herním městě v obchodě si můžete koupit pro svou postavu, oblečení a doplňků, a šatnou, může postava vyzkoušet, co koupil. Můžete změnit svůj účes či barvu pleti charakteru, jít do stylu studia. Online hra Audishn 2 má jeho hra měnou je DEN a paměť.

Online hra Audishn 2 má vlastní akademii, ve které hráč může naučit řídit hru, a hlavní druhy tance. Kromě toho si můžete vybrat hru mentora.

Audition 2 online hra je bohatá nejen obchody a taneční parket, jsou zde i místa, kde můžete jen tak chatovat s ostatními hráči a hrát mini-hry (pro vítězství v některých hrách, můžete získat dobrou odměnu).

Pro popis každého režimu bude trvat dlouhou dobu, ano, popište je v této krátké recenzi není možné. Pokud se tato hra vyvolala zájem, a nemůže se dočkat, až hrát hru Audishn 2 online, přejděte na registraci do hry Audition 2, a učinit první krok k jeho snu o tanci. Tato hra má poměrně velkou funkční a příjemnou atmosféru, takže se nebudete nudit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more