Záložky

Athanaton

Alternativní názvy: Athanaton Immortal Warriors

Předtím, než vás Athanaton on-line - svět neviditelné bitvy nesmrtelní bojovníci! Není pochyb: tato browser hra by měla jít mimo vaši pozornost.

Athanaton online hra nevyžaduje pro své spuštění nic nepřístupných: stačí mít připojení k internetu a moderní prohlížeč (Google Chrome verze 5.. 0, FireFox 6. 0, Opera 11. 10, atd. ), Podporuje Flash Player verze 10. 0 nebo vyšší.

Připojte se do hry Athanaton může překvapit ty, kteří mají své účty v sociálních sítích (Facebook, Facebook, Twitter, atd. ) Vzhledem k tomu, že budou moci vstoupit do hry přímo od nich. Pokud nepatří do výše uvedených uživatelům síťových zdrojů, budete muset vyplnit pouze dvě pole:

1) Platný e-mail;

2) Password, který je určen k ochraně vašeho herního účtu před hackery. Je proto žádoucí, aby to nebylo příliš jednoduché a skládat z písmen a číslic.

Další Athanaton on-line registrace vás vyzve ke čtení a přijmout Smluvní podmínky. Můžete se také přihlásit k odběru herní novinky (jen tak nechat, nebo zrušte zaškrtnutí příslušného políčka). Kliknutím na tlačítko "Odeslat", bude vám dokončit proces zvaný Registrace Athanaton.

Chcete-li začít opravdu hrát hry on-line Athanaton, bude muset nejprve rozhodnout na serveru (pokud je vám to jedno, zastavit u doporučeno), a pak - otevřete stránku - uveďte své jméno (název pro uznání na zdroje ve hře) . Ihned Athanaton online hra vás vyzve, abyste vybrali jednu z postav, dozvědět se o tom, kde můžete detail kliknutím na skupiny vojsk umístěných před vámi:

1) Conan - vedl armádu Phoenix (výborná ochrana neúprosný útok +)

2) Witch Atelanta - Flame Cavalry (rychlost útoku a magic power)

3) Kratos - Phalanx kladivo (plus zničující útok magický jednota)

4) Srpen - Gold kavalerie (hlavní zbraň - šipky, naplní duši)

5) Richard I - Cavalry s kuší (obrněný poplatek)

6) Robin Hood - Duše Hunters (+ zničující tlak duše boom na morálku nepřítele);

7) Beowulf - Sněhové Warriors (rychlost + magic, snížení nepřátelskou morálku)

8) Orianthi - Lukostřelci se sněhem štít (zesílená ochrana + "Circular záloze" Vyplní přední řad nepřítele zmatek).

Chcete-li vlak svého hrdinu, budete muset hrát hru on-line Athanaton poměrně dlouhou dobu, takže lepší je vaše hra, každý den se dozvíte, jak začít s tréninkem. Všechny změny ve vlastnostech charakteru a vojáků lze nalézt tím, že půjdete do svého profilu. Mimochodem, tady je funkce, jako reinkarnaci hrdiny. Je k dispozici na jeho dosažení úrovně 51. To naznačuje možnost, jak se dostat zpátky k hraní Athanaton stejný hrdina, ale první stupeň, pouze jeho armáda bude mnohem silnější, a osobní statistika - se nezmění.

Postupujte podle následujících tipů, pokud chcete hrát, aby Athanaton je úspěšně

Aktualizace četné budovy. Naučte se, jak je zlepšit od začátku, a ne později, pro jistotu, lítost minul okamžiky.

Proveďte úkol, který budete hrát on-line Athanaton bude dodávat neustále. Pro každé úspěšně dokončené úkoly, dostanete nemalou odměnu pro váš rozvoj.

Pronájem tolik hrdinů jako nově vznikající příležitosti.

Na oficiální stránky hry má sekci nápovědy s názvem Guide, které lze nalézt v každém okamžiku máte zájem o informace o hře.

Jeden poslední tip: nenechte si ujít příležitost k fab čas! Připojte se nyní!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more