Záložky

Astro Empires

Alternativní názvy: Astro Empires

Hra Astro Empires je masivně multiplayerová online hra, která je vyvinuta v žánru sci-fi. V této hře budete chodit na mimořádné a nekonečně krásné místo.

Musíte budovat své vesmírné bod, výkonné hvězdné lodě, a rozvíjet různé technologie a vytvořit více spojenectví. A nejdůležitější věc ve hře na vás čeká - tento prostor bitvy!

Ve hře Astro Empires registrace se provádí poměrně rychle a byly následující:

1) Je nutné uvést e-mailovou adresu a přezdívku.

2) Zadejte heslo a zemi, ve které žijete.

Hrát hru Astro Empires vám bude na jakémkoli webovém prohlížeči ve vesmíru v reálném čase.

Musíte se obchodovat s přáteli a sousedy, obrana říše, stejně jako válka a zapojit se do epické bitvy.

V Astro Empires browser hry hrát budete seznámeni s následujícími rysy hry:

1. Výkonný unikátní vesmír.

2. Vynikající hratelnost.

3. Masivní války.

4. Vivid komunita hráčů.

. 5

Ocenění pro misi.

6. Schopnost přehrávat na libovolném prohlížeči.

7. Mobilní verze.

8. Volná hra.

9. Navíc, herní klient download není nutné.

Vaše dobrodružství ve hře Astro Empires začíná s základně nacházející se na planetě v neprobádaných galaxii. Chcete-li být velký císař budete muset vytvořit svou základnu tím, že staví různé struktury.

Protože se bavíme o této hře, vaše skutečná stavba bude nějakou dobu trvat, abyste dokončení stavby. Za účelem řešení výstavby složitých struktur, budete muset učit nové technologie.

Hra má spoustu úžasné technologie pro detekci.

Hra Astro Empires online - to obrovský vesmír, se stovkami tisíc planet. Pomůžete zvěda, který vám pomůže splnit další hráče, kteří vám pomohou ve hře a zaútočí na vás.

Když zvládnout výstavbu své základny, můžete vytvořit flotilu pro válečné kampaně s cílem zvýšit své zisky.

Budete mít možnost vytvořit mnoho typů lodí, pro vytvoření ideální flotily: od hordy malých jednotek na obří armádu lodí.

Dobrý nápad je možnost spřátelit se s ostatními hráči , zejména vstoupit do cechu , který bude chránit a poskytovat přežití v tomto úžasném vesmíru Astro Empires .

Aliance a politika přítomen hra Astro Empires .

Budete se podílet hmotnosti válek ve hře Astro Empires s tisíci hráči, , a budete muset bojovat v neuvěřitelné epické bitvy.

Zaregistrujte se on-line hry Astro Empires zdarma a pozvat své přátele do hry bylo mnohem zajímavější, a co je nejdůležitější, bude tam vaši přátelé. Ponořte se do tohoto prostoru s neuvěřitelnou událostí, bitev a kamarádství!

Hodně štěstí ve vesmírných bitev v browser hře Astro Empires!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more