Záložky

Asterix & Friends

Alternativní názvy: Asterix & Friends

Game Asterix & Friends - je to zábavná hra o fascinující jízdy Asterix a jeho přátelé. Asterix & Friends on vám dá hodně pozitivních dojmů ze svých oblíbených her dala hrdiny tohoto příběhu.

Game Asterix & Friends registrace nepředstavuje žádný problém, samozřejmě, pokud jste zdatní v angličtině. Chcete-li zaregistrovat on-line, které budete potřebovat:

1. Zadejte oficiální stránky hry.

2. Vyplňte hlavní stránce webu potřebné informace o sobě.

3. Napište svou e-mailovou adresu. Toto pole je povinné vyplnit.

4. Zadejte speciální heslo pro svůj účet.

. 5. Pro potvrzení hesla jej muset znovu zadávat.

6. Pak se pod vámi bude informován o hře. Pokud máte zájem o něco, dát značku vedle těchto položek.

7. Poté stiskněte tlačítko « Hraj nyní zadarmo » .

Druhý způsob se připojit v této hře - je zaregistrovat přes Facebook.

Game Asterix a jeho přátelé jsou on-line hry, tak zejména silné osobní nastavení počítače pro tuto hru nejsou potřeba. Pro vás je nejdůležitější - to je se starat o high-speed internet.

Play Astérix & Friends budete vytvářet své vlastní vesnice s jeho kolegou Galové Asterix, Obelix, Dogmatiksu a dalších známých postav, co si přejete.

V Asterix & Friends budete hrát proti mocnému Římu.

V Asterix & Friends online budete moci dělat přátele, chatovat s nimi na fóru, pokud jde o různé strategie, bohů galských a mnoho dalších věcí.

Při výstavbě domů, uvidíte, že existují různé prvky, například při výstavbě bytových domů potřebují malé štěrbiny, a pro výrobu byste měli používat pouze velké otvory.

Ve hře význam zdrojů se může rychle změnit, nejprve budete potřebovat dřevo, kámen, jídlo, a pak se náhle může potřebovat další zdroje.

Game Asterix & Friends vám nabídnout i lov. Budete lovit divočáky na chutné jídlo.

Abyste se mohli učit, jak se dostat na požadované místo si jen potřebujete přesunout ukazatel myši.

Vzhledem k tomu, že Galové nelíbí spát pod širým nebem, budete muset "čekat" stavět domy pro ně.

Některé Galové mohou být vojenské, a pokud se jim postavit dům, a Construct kopí nebo jinou zbraň, mohou dokonce zaútočit na Římany.

Boj proti Římanům, není tak snadné. Oni vážně vnímají svou odolnost. Poté, co se dozví, že nechcete, aby je poslouchali, stačí poslat legie na své území. Budete muset zvyknout, že Římané budou na území svého dvorku, kde budou zřízena zvláštní hlídku.

Budete mít jedinečnou možnost trénovat své vesničany, aby se stala silnější.

Asterix & ses Amis - to je počítačová hra, která vám připomene dětství, a strávil nějaký čas hledá pro televizní oblíbeného komiksu Asterix a Obelix.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more