Záložky

Assassins Creed: Brotherhood

Alternativní názvy: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brazerhud je fantastická hra pro více hráčů od francouzské společnosti Ubisoft Montreal, vyvinuté v žánru Action-adventure. Časové období událostí je koncem počátku XVI. Století XVI. Scéna Itálie. Zobrazení třetí osoby. Celý průchod trvá 15 hodin. K dispozici jsou režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů. Podstatou hry je provádění mnoha misí, horké bitvy s různými postavami v počítači a skutečnými soupeři tváří v tvář ostatním uživatelům. V místech hry se bojuje mezi ušlechtilým vrahem Ezio Auditor da Firenze a templářskými rytíři v Římě. Vaši hlavní oponenti budou představitelé klanu Borgia. Děj se vyvíjí v chronologickém rámci. Uživatelé mají možnost přehrát příběhy. Zajímavý okamžik, který se v našich dnech přenáší z minulosti a pak se vrací zpět. Jakmile se v našich dnech setkáte s hlavním charakterem této doby - Desmondem Milesem, který našel cestu k použití stroje Animus 2. 0 číst informace o svých předcích a přenést do minulosti. Hlavním charakterem historické linie je Ezio Auditor da Firenze. Kromě toho existuje mnoho postav, mezi nimi i legendární osobnosti jako Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli nebo Caterina Sforza. Poté, co jste se rozhodli stáhnout AssassinsCreed: Brotherhood, můžete se ponořit do atmosféry minulých staletí a udělat závratnou cestu, kterou si vzpomenete na živé dobrodružství.

Takže řekněme, že hra AssassinsCreed: Bratrstvo přilákalo vaši pozornost a vy byste se o ní dozvěděli víc. Vzhledem k tomu, že tento projekt je třetím herním seriálem Assassin s Creedem, bude vhodné posoudit, jak se tento produkt liší od předchozích. Úkolem hry je pokračování událostí původní verze. Některé změny utrpěly bojový systém. Nyní jsou bitvy dynamičtější a agresivní útoky jsou víc než pokusy uzavřít smlouvu. Vzhledem k tomu, že vaše zásady jsou často urážlivé, bude rozumné zapojit se do pronájmu a výcviku vojáků. Budete moci umístit své vrahy po celém městě a účinně se vyvarovat tlaku nepřátel, mezi něž patří obyčejní vojáci, důstojníci, dravci, švýcarští strážci, střelci, příznivci, kriminálníci, gangsteři a hermetici a vlci. V arzenálu dochází ke změnám. Od této chvíleAssassinsCreed: Bratrstožství je ještě rozmanitější. Hráč má možnost používat všechny druhy nástrojů, které pomáhají dosáhnout svých cílů. Vaše improvizované prostředky jsou jedové šipky, padáky, dvojité skryté čepele, skryté zbraně, pokročilé letadla, stacionární zbraně a mnoho dalších věcí. Důležitou roli hrají speciální funkce. Například můžete zapnout vidění orla a velmi rychle vyhodnotit situaci na bojišti. AssassinsCreed: Video bratrství při zapnutí pohledu na orel se mění následovně: nežádoucí předměty se spojí s pozadím (už ne oči), nepřátelé jsou zobrazeni červeně, spojenci jsou modří, cennosti a přístřešky jsou zvýrazněny bílou barvou a cíle jsou žluté. Tak můžete snadno rozpoznat nenápadné objekty a posoudit taktickou situaci.

Jeden po druhém zaměstnání vyděláte peníze a vyvíjíte se. S každým krokem se stáváte silnějším, lépe vybaveným a tím více sebevědomým. Budete milovat všestrannost hry. Mimochodem, existuje další argument, proč byste si měli stáhnout hru AssassinsCreed: Brotherhood. Zvolte styl přehrávání a použijte režim, který je více na chuť, je právo každého uživatele. Můžete hrát sami, nebo vyzkoušet režimy pro více hráčů, které jsou osm. Jedná se o chtějí, složité přání, spojenectví, obtížné spojenectví, vražda, lov, eskort, lov na truhly. Stručně řečeno, nenechte se nudit! Připojte se a uvidíte sami sebe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more