Záložky

Assassins Creed 4: Black Flag

Alternativní názvy: Assassins Creed 4: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - nejatraktivnější hra podle i ty Avid kritiky modernity. Všechny specifikace projektu zlepšila. Nyní plán bude intenzivnější, realističtější animace, a děj je ještě více vzrušující a zajímavý. Nový projekt bude realizován kompletně otevřený svět, ve kterém se bude asi 50 významných míst. Nyní hráči budou k dispozici do velkých měst a malých obcí, které můžete navštívit mayské zříceniny, podívejte se na cukrových plantážích a navštívit džungli, navštívit dobře známé porty a neprozkoumané jeskyně.

Hra Assassin Creed 4 vám dává ve dnech pirátství. Všechny hry se odehrává v roce 1715 v Karibiku. Nyní piráti - skutečné mistry nejen vody, ale i na zemi. Tito lidé podporují jejich vlastní politiky založené na chamtivosti a krutosti. V přízemí, zločince. V této části hry je hlavní důraz je kladen na námořní plavby, pirátské lodě, vodní bitvu. Assassin Creed 4 nastavení na vašem počítači, můžete si vybrat mezi různými typy lodí. Ihned po vstupu do projektu, aby kterékoli ze stran bude mít k dispozici osobní lodi, tzv. Galka. Je a bude poprvé hrát Assassins Creed 4 ks, že můžete upravovat a rozvíjet podle svých vlastních potřeb a požadavků.

Nová část Assassin Creed bude mít k dispozici tři hlavní velká města

1. Havana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Vaše postava bude mít možnost vybrat si svůj vlastní tým. Skvělá příležitost pro hru Assassins Creed 4 umožňuje použít speciální batyskaf, který umožňuje podrobnou studii mořského dna prozkoumat vraky. Vaše loď bude moci útočit na jiné lodě a kořist jim.

Jak deklarovat sami vývojáři, Assassin Creed 4 Black Flag - nejúplnější verze hry. Hlavním hrdinou tohoto projektu bude odvážný Edward Kenva. To je mladý pirát kapitán, který, přes jeho bojové schopnosti a statečnost se podařilo získat si respekt u ostatních námořníků a pirátů. Je těžké tomu uvěřit, ale i Blackbeard vyjádřil svůj respekt k mladého statečného muže ... a vytáhl do starověkého konfliktu, který hrozil zánik postaveny piráty.

Chcete-li spustit hru, budete muset zakoupit přístupové klávesy a stáhnout Assassins Creed 4 k počítači. Všichni účastníci projektu mnoho nových misí a úkolů, které je třeba překonat, který bude větší legrace. Na rozdíl od předchozích projektů, čtvrtý díl dosud nebyl přeložen do ruštiny, ale tato skutečnost by neměla rozpaků vás - ovládání je snadné se naučit na intuitivní úrovni.

Jakmile si můžete stáhnout Assassin Creed 4, uvidíte, jak velkou kontrolu hra zlepšila a usnadnila. Například, hlavní postava může vlastnit mnišské kutny neviditelnost, když se domnívá, že by mohl být v nebezpečí, a jen se to automaticky vypne, když nebezpečí je u konce.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more