Záložky

Assassins Creed 2

Alternativní názvy: Assassins Creed 2

Jistě, není tam žádný takový hráč, který neslyšel o takové super akční film jako hra Assassin Creed 2. Toto pokračování uznávaného projektu. Autorem druhé části hry zůstává společnost «Ubisoft», a to by mělo být poznamenal, že vývojáři se podařilo vytvořit zázrak znovu, uvolnění neméně zajímavou a vzrušující hru. Pokud jste se musel vypořádat s první částí Assassin, pak víte, o všech ctností projektu. Zásluhy hra je opravdu hodně: v pohodě grafika, výborná hratelnost, skvělý příběh. To je důvod, proč mnoho hráčů po celém světě jsou blázni o tomto projektu a rádi hrají Assassin Creed 2.

Druhá část vám pomůže všechny příznivce této dobrodružné akční průchodu z již seznámil podél a napříč Středním východě a Itálii. Around - renesanční a křížové výpravy. Nové hry protagonista - mladý muž Ezio Auditore da Firenze - pochází ze zámožné florentské šlechtické rodiny. Ezio otec a bratři byli zrazeni rodinný přítel a oběšen v důsledku poplatků. Protagonista Assassins Creed 2 ks, je zuřivý, zabil zrádce a nuceni skrývat se svou matkou a sestrami z jeho bratrance. Ezio je připraven pomstít na všech rodinných příslušníků, která byla zameshena zrada, a nehodlal ustoupit.

Assassins Creed 2 ke stažení pomoci protagonistu setkat se s mnoha vynikajících jednotlivců času. Například, Ezio seznámen se všemi čtyřmi členy Medici, viděl Leonardo da Vinci a Niccolo Machiavelli, a mezi nejhoršími nepřáteli člověka budou nikdo jiný než Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola, Rodrigo Borgia a dalších, méně známých lidí z období renesance. Ezio se bude zabývat kanály Benátek a seznamte se se všemi základními zájmy vládnoucích rodin času.

Přečtěte si všechny výhody projektu může být díval se na Assassins Creed 2 videa přívěsu. Z videa, můžete vidět, že v nové verzi hry bude udržet nejen všechny hlavní vlastnosti hry, oblíbené hráče v první části, ale také přidávat zcela nové funkce, které jistě osloví hráči. Například, nová hra Assassins Creed 2 protagonista propůjčit schopnost potápět a plavat, a proces zapojení bude lepší příležitost ukrást zbraně z rukou nepřítele.

Chcete-li spustit hru, budete muset stáhnout Assassin Creed 2 na vašem počítači. Projekt dokonale vyjadřuje veškerou velkolepost a elegantní popsané éry. Hra ve druhé části uznávaný projektu, můžete cítit skutečnou svobodu. Dynamika hry vás nenechá lhostejným - každý vyskytující se v cestě charakteru, můžete získat tyto nebo jiné příležitosti.

Přesto hrát Assassins Creed 2 zdarma a nebude moci řídit s projektem budete muset získat. A před námi čeká míru mladých vrahů - váš hrdina naučit se účastnit bojů a pohybovat se po ulicích tiše.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more